İçeriğe geç

Pegasus ’un Sosyal Medya Takipçileri Mor Ve Ötesi 17 Mart Adana Konserine Davetiye Kazanıyor.

Türkiye’de ve dünyada geniş kitleleri peşinde koşturan mor ve ötesi’nin ulaşım sponsoru Pegasus’un Twitter’da @ucurbenipegasus hesabını takip edenler, grubun 17 Mart’taki Adana konserini izleme şansı yakalayacak

 

Sanat ve spor alanında sıradışı projelere verdiği destekle misafirlerine heyecan duyacakları deneyimler yaşatan Pegasus Hava Yolları, rock sever misafirlerine sosyal medyada keyifli bir deneyim sunmaya devam ediyor.

mor ve ötesi’nin Mart 2012 turnesi kapsamında Türkiye’nin birçok yerinde vereceği konserlerde izleyici olmak isteyen Pegasus misafirleri, Twitter’da @ucurbenipegasus hesabını takip ederek bu konserlere çift kişilik davetiye kazanma şansı yakalayacak.

16 Mart 2012, Cuma günü Twitter’da @ucurbenipegasus hesabını takip eden Pegasus misafirleri, 17 Mart Cumartesi günü Adana Adres Bar’ da (Seyhan Otel) gerçekleşecek
mor ve ötesi konserine çift kişilik davetiye kazanacak.

mor ve ötesi, Mart 2012 turnesi kapsamında, Pegasus’un ulaşım katkılarıyla sırasıyla Eskişehir, Ankara, İzmir,  Çanakkale, Adana, Konya ve Antalya’da dinleyicileriyle buluşacak. Grup, ay sonunda ise Hollanda’nın Rotterdam ve Amsterdam kentlerinde de birer konser verecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.