İçeriğe geç

41MP sensörlü Nokia 808 PureView kazanmaya var mısın?

Nokia 808 PureView

Nokia Türkiye’nin Facebook sayfasındaki yeni yarışmasında ödüller “detaylarda” saklı! Nokia Türkiye Facebook sayfasındaki “Hayat Detaylarda” uygulamasını kullanarak yarışmaya katılanlar, devrim yaratan 41 MP sensörlü Nokia 808 PureView kazanma şansı yakalıyor!

                                                                                 Nokia 808 PureView

Nokia Türkiye Facebook’ta kullanıcıları için yepyeni ve heyecanlı bir yarışma başlattı. Yarışmaya Nokia’nın www.facebook.com/NokiaTurkiye Facebook sayfasındaki “Hayat Detaylarda” uygulamasından üzerinden ulaşılıyor.

Yarışmaya katılan Nokia takipçilerinin, 4 adet Nokia 808 PureView’dan birini kazanmak için kendilerine gösterilecek fotoğraftaki detaylara odaklanarak neye ait olduğunu tahmin etmeleri gerekiyor. Her gün en fazla beş tahmin yapma hakkı olan yarışmacılar yarışma linkini sayfalarında paylaştıkça günde 5’e kadar yeni tahmin hakkı kazanabiliyorlar. Ayrıca linki ne kadar çok paylaşırlarsa, fotoğraf “zoom-out” oluyor ve daha fazla ayrıntı görerek daha doğru tahmin yapabiliyorlar. Yarışmaya katılan herkes 1 çekiliş hakkı elde ederken, doğru tahmin yapanların çekiliş hakkı 10 kat artıyor!

15 Ağustos’a kadar devam edecek olan Nokia “Hayat Detaylarda” yarışması hakkında daha fazla bilgi için, www.facebook.com/NokiaTurkiyeadresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.