İçeriğe geç

ASUS’tan ses şenliği!

Oyun dünyasının kahramanlarını yakından ilgilendirecek yenilikler yine ASUS’tan! Yepyeni ses kartları ve kulaklıklarıyla ASUS, özellikle oyun ve ev sineması düşkünlerini bir kez daha kendine hayran bırakacak.

Asus 3D

Geçtiğimiz günlerde piyasaya beş yeni ses kartı ve dört yeni kulaklık süren ASUS, bir kez daha gelişimin öncüsü olduğunu kanıtladı. Özellikle oyun teknolojisine kattığı yeniliklerle adından söz ettiren ASUS, son ses teknolojileriyle oyun dünyasının heyecanını katlamayı hedefliyor.

İşte raflarda yerini alan yeni ASUS kulaklıkları:

Asus HS-1000W

Bu kablosuz kulaklık müzik, oyun ve VoIP için hareket özgürlüğü sağlıyor. Sürücü ihtiyacı olmadan takıp çalıştırabilir, parazitsiz sohbet için gürültü engelleyen mikrofonunu kullanabilirsiniz. Üst düzey ses kalitesine sahip HS-1000W, katlanabilir bir tasarıma sahip ve taşıma çantasıyla birlikte sunuluyor.

Asus HS-W1

Gürültü filtreleyen mikrofonu, genişletilmiş pedler ve rahat kullanımı ile kristal netliğinde bir konuşma deneyimi yaşatıyor.

Asus  NC1

Aktif gürültü engelleyicili ASUS NC1 kulaklık ile daha iyi bir sese odaklanın. Yüzde 87 Aktif Gürültü Engelleme özelliğinin yanı sıra 100 saat çalışma süresine sahip bu kulaklık sadece 130 gr. hafifliğinde.

Asus ROG VULCAN ANC

Kullanıcıların oyunun ve eğlencenin içinde yer almasını sağlamak ve daha önce yaşanmamış ses tecrübesi için tasarlanan ASUS ROG Vulcan ANC, bilgisayar oyunu oynayanların oyuna daha iyi odaklanmaları için gerekli tüm ses düzenini sağlıyor. ASUS ROG ve ekibinin oluşturduğu Vulcan ANC, arka plan sesleri de dahil olmak üzere 30 desibellik pasif gürültü oluşturan sesleri azaltarak zihin konforu da sağlıyor. 

ASUS’un piyasaya yeni sürdüğü ses kartları:

Asus  Xonar D1

Bütünleşik ses kartlarına göre 35 kat daha berrak ses, Windows 7 üzerinde oyun için son DS3D GX2.0 desteği, Dolby ev sineması teknolojisi ve HDMI çıkışı için ekran kartlarına S/PDIF çıkışı, bu ürünü vazgeçilmez kılıyor.

Asus  Xonar D2/PM

Bu ses kartı, 118db’e kadar Sinyal Gürültü Seviyesi ile eşsiz ses kalitesi sağlayan 192kHz/24bit örnekleme oranıyla Yüksek Tanımlı Ses İşleme, ALT Teknolojisi ve Komple Dijital Ev Deneyimi için Dolby ve DTS özelliklerine sahip.

Asus  Xonar DG

Xonar DG, dahili kulaklık amplifikatörüyle oyunlardaki işitsel detayları güçlendiriyor. Farklı kullanım senaryoları için 3 farklı kazanım modu, etkileyici 5.1 ses deneyimi için Dolby® Headphone, gerçekçi 3D ses efektleri için GX2.5 ses motoru içeriyor.

Asus  Xonar DGX

Dahili kulaklık amplifikatörü ile her ses detayı duyulabiliyor. Xonar DGX farklı kullanım senaryoları için 3 değişik kulaklık AMP kazanım modu, 5.1 surround ses deneyimi için Dolby® Headphone teknolojisi ve gerçekçi 3D ses efektleri için özel ASUS GX2.5 oyun ses motoru özelliklerine sahip.

Asus  ROG Xonar Phoebus

ROG Command teknolojisi çevresel gürültüyü etkin bir biçimde yüzde 50’ye kadar azaltıyor, böylece 18dB SNR netlik ve kulaklık amplifikatörü ile oyunu kazanmak için olağanüstü sese odaklanabilirsiniz. Anında ses ayarlama ve kulaklık bağlantıları için kolayca ulaşılabilen kontrol kutusu ve yeni Xonar Audio Center ile zahmetsizce ayarlama yapabilir, Dolby® Home Theater V4 ve GX 3.0 oyun ses motoru ile gerçekçi ve çevresel ses deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

 

ÜRÜN ADI FİYATI
HS-1000W kulaklık 99 $ + KDV
HS-W1 kulaklık 109 $ + KDV
NC1 kulaklık 109 $ + KDV
VULCAN kulaklık 185 $ + KDV
Xonar D1 ses kartı 95 $ + KDV
Xonar D2/PM ses kartı 217 $ + KDV
Xonar DG ses kartı 42 $ + KDV
Xonar DGX ses kartı 53 $ + KDV
ROG Xonar Phoebus ses kartı 273 $ + KDV

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.