İçeriğe geç

HTC, AVRUPA PAZARI İÇİN ŞIK VE KOMPAKT HTC GRATIA’YI PİYASAYA SUNDU

Dünya çapında akıllı telefon tasarımıcısı olan HTC Corporation, bugün Android akıllı telefon portföyüne zengin ve şık bir seçenek oluşturan HTC Gratia’nın Avrupa lansmanını duyurdu.

Tarz ile işlevselliği bir araya getiren şık ve kompakt bir cihaz olan HTC Gratia, sert kenarları yok eden “wrap-around’’ yumuşak kapağı ve oto fokuslu beş megapiksel renkli kamera özelliği ile dikkat çekiyor.  HTC Gratia, 10 cm’i biraz geçen boyu ve yaklaşık 12 gr ağırlığı ile en yeni Android sürümü olan Android 2.2 uygulamasını içinde barındırıyor.

HTC Gratia telefonunuzu daha kişisel ve doğal bir hale getirmek suretiyle  kullanıcıyı odak noktasına alan HTC Sense™ deneyimini de içeriyor. Ayrıca Facebook, Twitter ve Flickr güncellemeleriniz için, düzenli tek bir güncelleme akışıyla, sosyal ağlar üzerinden daha kolay iletişim kurmayı sağlayan Friend Stream seçeneğini sunuyor.

HTC Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Başkanı Florian Seiche konuya dair yaptığı açıklamada  şöyle diyor:  “HTC kullanıcılarına deneyim ve seçeneğin benzersiz bir bileşimini sunuyoruz. HTC Gratia, kullanıcılara yepyeni bir şey sunuyor;  HTC Sense yoluyla kişiselleştirilmiş deneyimle buluşan kompakt boyut, cazip tasarım özellikleri ve Android 2.2 sayesinde barındırdığı güç, HTC Gratia’ya eşsiz kılıyor. HTC Gratia’yı Avrupa’daki müşterilerimizin beğenisine sunmak için sabrsızlanıyoruz’’.

Erişilebilirlik

HTC Gratia, belli başlı Avrupa pazarlarında cep telefonu operatörleri ve perakende satıcılar yoluyla Kasım 2010 itibariyle erişilebilir olacak.  HTC Gratia’nın Türkiye pazarına giriş tarihi henüz açıklanmadı

Etiketler:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.