Dünya çapında akıllı telefon tasarımcısı olan HTC Corporation, dünyanın en prestijli teknoloji dergilerinden biri olan olan T3 Magazine’in Gadget Ödülleri kapsamında 2010’da “Yılın Teknoloji Markası” ödülünün sahibi oldu.

HTC Desire

T3 Magazine’in yaklaşık bir milyon okuyucusunun dörtte üçünden fazlasının oylarıyla belirlenen sonucun yanı sıra Sky News, MSN, The Telegraph, TechRadar ve T3 teknoloji uzmanlarından oluşan jüri tarafından yapılan değerlendirme sonucu HTC  ”Yılın Teknoloji Markası” ödülüne değer görüldü. Ayrıca HTC Desire da ”Yılın Telefonu” seçildi.

T3 Magazine’in editörü Luke Peters ödüle dair yaptığı açıklamada, ”HTC, Yılın Teknoloji Markası ödülünü sadece cihaz özellikleri ve performansıyla kazanmadı. Aynı zamanda  HTC’nin mütevazı ancak kararlı marka duruşu, T3 okurlarını derinden etkiledi. Bu nitelikler HTC’yi sadece geçtiğimiz iki yıl içinde sıfırdan zirveye taşıdı. HTC’nin bu mükemmel performansını kayda değer önemli bir başarı olarak kutluyoruz’’ diye konuştu.

HTC Marketing Genel Müdürü John Wang ise açıklamasında şu ifadelere yer verdi: ‘’İngiltere’nin en önemli teknoloji dergilerinden biri olan T3 Magazine tarafından ödüllendirilmek heyecan verici. Sektördeki sert rekabet ortamına rağmen bu ödüle layık görülmek HTC’nin gerek inovasyona bakışı, gerekse tasarım felsefesi açısından bugünün tüketicisine benzersiz bir deneyim sunduğunu gösteriyor. Kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına yönelik ürünler geliştirmeye ve tüketicilerimizi gülümsetecek yenilikler yaratmaya devam edeceğiz.’’

Ayrıca HTC Hero’nun 2009’daki başarısından sonra bu kez HTC’nin amiral gemisi, Android tabanlı telefonu HTC Desire, T3 Magazine tarafından ‘’2010 Yılın Telefonu” ödülüne değer görüldü. T3 Gadget 2010 Ödülleri hakkında daha fazla bilgi için awards.t3.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Serkan

1984 doğumlu, teknoloji aşığı, SQL ve verilerle boğuşan Teknik Bilgisayar Öğretmeni, Bilişim Danışmanı, Ürün Müdürü, jr. BI & DBA, Sistem Analist, Akvarist, Terazi erkeği...

5 yorum

nermin · 6 Kasım 2010 19:52 tarihinde

güzel makaleniz için teşekkür ederim

ilovehtc.net · 6 Kasım 2010 22:02 tarihinde

en yakın zamanda çok daha iyi ödüller alınacaktır

beko servisi · 5 Ekim 2011 21:40 tarihinde

bu htc nin bir sürü modeli var araştıra araştıra birşeyler bulmaya çalışıyorum ama baya zor olacak işim sanırım..

Kaynarca Arçelik Servisi · 26 Nisan 2013 15:01 tarihinde

One modeli coşturur bu markayı zaten

Yangın Tüpü · 19 Şubat 2014 20:30 tarihinde

one modeli uçurdu bakalım one dan sonra nelerle karşılacağız..

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: