İçeriğe geç

Özgür Müziğe GoGear Aria İle Ses Verin

GoGear Aria

Ses sistemleri konusundaki deneyimini, taşınabilir medya oynatıcılarında da hissettiren Philips, yeni seri mobil medya oynatıcısı GoGear Aria’da üstün ses çıkış özelliği ile müzikten maksimum keyfi almanızı sağlıyor.

GoGear Aria

Philips tarafından yaratılan SafeSound, Philips GoGear MP3çalarınızdaki ses seviyesini sürekli olarak analiz ediyor ve ses düzeyi uzun süreli ișitme kaybına yol açabilecek düzeye geldiğinde uyarı veriyor. Film keyfi konusundaki özellikleriyle de ilgi çeken Philips GoGear Aria, 320 x 240 piksel ekran çözünürlüğü ile 30 FPS (512kbps) video oynatma özelliğine sahip. Philips’in birçok medya oynatıcısında desteklenen Songbird özelliği ile müziğin sınırsız dünyasını keşfetmeniz ve cihazınızı senkronize etmeniz GoGear Aria ile de mümkün. Philips GoGear Aria ile sadece kulaklık üzerinden değil, yüksek sesli eğlence için dahili hoparlörlerle de müziğe hayat verebilirsiniz. 26 saate varan müzik veya 5 saate varan video keyfi, GoGear Aria’nın artıları arasında.

Kişisel çalma listeleri oluşturabilmeniz için LikeMusic özelliği ve ortam dosyalarını bilgisayarınızdaki gibi düzenlemek ve görüntülemek için klasör görünümü arayüzüne de sahip olan Aria, mobil medya tutkunları için ideal bir seçenek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.