İçeriğe geç

Samsung Jamie Oliver Ile Olimpiyat Oyunları İçin Marka Elçiliği Anlaşması Yaptı

Tüketici elektroniği alanında bir dünya lideri ve Kablosuz İletişim Ekipmanları ile Dünya Olimpiyat Partneri olan Samsung Electronics, 2012 Londra Olimpiyat Oyunlarında marka elçisi olarak Jamie Oliver ile özel bir anlaşma imzaladığını açıkladı.


Jamie Oliver anlaşma hakkında şu yorumu yaptı: “Samsung’un marka elçisi olarak Londra 2012’de yer alacak olmaktan dolayı gerçekten büyük bir onur ve heyecan duyuyorum. Samsung, dünyanın dört bir yanından gençleri Olimpiyat Oyunlarına dâhil etmek amacıyla bir dizi olağanüstü girişimde bulundu ve bu anlaşmanın tarafları olarak mümkün olduğunca çok insanın bu inanılmaz etkinliğin bir parçası olmasını istiyoruz.”

Samsung Electronics Spor Pazarlama Global Başkanı ve Samsung Electronics Başkan Yardımcısı Sunny Hwang şunları söyledi: “Jamie Oliver, Samsung’un Olimpiyat Oyunları ruhunu daha geniş kitlelere yayma konusundaki tutkusunu paylaşmaktadır. Birlikte, dünyanın dört bir yanındaki insanları Londra 2012’ye katılmaları yönünde teşvik etmek için elimizden gelen her şeyi yapmayı hedefliyoruz. Jamie, nasıl sağlıklı ve dengeli bir yaşam sürülebileceği gibi evrensel bir çok konu hakkında benzersiz bir perspektife sahip. Kendisi insanlarla iletişim kurmayı seven, tutkulu bir kişilik ve her kesimden insanın bu konulara ilgi duymasını sağlayan, doğuştan gelen bir yeteneği var.”

Jamie Oliver’in Samsung’un marka elçisi olarak üstlendiği role değinen Hwang, “Samsung’un isteği, Londra 2012’yi “herkesin” Olimpiyat Oyunları haline getirmektir. Jamie’nin küresel marka elçimiz olması bu mesajımızı insanlara ulaştırmamıza yardımcı olacaktır. Jamie’nin desteği ile daha fazla insanı Olimpiyat Oyunlarına  katılmaları için teşvik edeceğiz ve Olimpiyat Oyunlarından keyif almalarını sağlayacağız.” dedi.

Son 15 yıl içerisinde, Jamie Oliver dünyanın dört bir yanındaki insanlara daha güzel yemek pişirmek ve yemek için ilham veren faaliyetler yürüttü. Kitapları ve televizyon programları dünyanın dört bir yanında, milyonlarca insan tarafından beğeniyle takip edildi ve kurmuş olduğu yardım kuruluşu olan Jamie Oliver Vakfı, İngiltere, ABD ve Avustralya’daki kuruluş ve okullarda insanların gıda bilincini artırmak amacıyla yürüttüğü çalışmalarına ara vermeksizin devam ediyor. Oliver, mümkün olduğu kadar çok insanı güzel yemek pişirme ve yemeğin tadını çıkarma konusunda bilinçlendirip eğitmeye ve böylece onlara daha güzel bir gelecek şansı sunmaya kendini adamıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.