İçeriğe geç

1 yaşına girmişim… :)

05.07  tarihi benim için giderek özelleşmeye devam ediyor. Niye mi? birincisi blogumun yayın hayatına giriş tarihi olmasına bu senede Konya’dan kesin dönüş yapmam eklenince farklı bir özelliği olmaya başladı. Kolay değil 4 yıldır bir şekilde birşeyler paylaştığınız dostlarınızdan, arkadşalarınızdan uzun süreli ayrılıklar hep özel olmuştur. Bunun için ayrı yazılarım oldu o yüzden burada çok fazla girmeyeceğim bu konuya… Ayrıca bu blogda ikinci post olan Arkadaşlıktan öte kardeşim olan Ahmet Çelik‘in doğum gününden bir gün önce olmasıda unutmamama vesile oldu :)

Evet koskoca 1 yıl yani 365 gün geçmiş bu süre içinde blogumun bana bir sürü faydası oldu inanın. Yepyeni dostluklar, arkadaşlıklar kurmama vesile oldu, kendimi daha iyi ifade edebildiğimi farkettim.

Kurumsal blog yazarı oldum bu sayede…

Uzun yıllar sonra inşallah yine aynı bu heyecan ve sevinçle nice yıllarımızı doldururuz. Eğer hala bir bloğa sahip olmayan arkadaşlarımız var ise bence en kısa zamanda başlasınlar… :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.