İçeriğe geç

Bilmök 2. gün

İlk gün katılamamanın üzüntüsünü yaşayacağımı düşünürken Sun Microsystem standını görünce biraz daha içim ferahladı. Özellikle Can bey ve Sinem Hanımı Görünce daha bi mutlu oldum. http://osum.sun.com’dan tanıdığım ama yüzyüze görüşmek bir türlü nasip olmamıştı bugüne kısmetmiş. İlgileri için onlarada çok teşekkür ediyorum buradan.

Benim için bir diğer süpriz ise FriendFeed’ten tanıdığım Mücahit Yılmaz ve Elif Yapar’la da yüz yüze görüşme imkanı bulmak oldu.
Ayrıca eski dostlarımıda görmek ayrıbi mutluluk verdi. Semienrler bölümüm gereği pek etkilemesede beni Bilgisayar Mühendisliği bölümü öğrencilerinin sorunlarına dikkat çekilmesi onlar açısından güzle olduğunu düşünüyorum. Yarında Selçuk Üniversitesi ve İstanbul Kültür Üniversitesi’nin aday olduğu Bilmök 2010 seçimleri olacak bize destek verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

Bu yorucu günün ardından Halil Yetgin ve Topluluk başkanımız Metin ŞENGÜL ile bilrikte Ankara Plaklı Figüran Cafe’ye gidip nargile keyfi ise başka bir haz verdi. Yarında Bilmök’ten sonra Konya’ya geri dönüyorum.Kısa, yoğun ve bir o kadar da güzel geçen bir hafta sonu kaçamağı olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.