İçeriğe geç

Bir yıl daha geçti ömrümüzden…

Evet ömrümün bir yılını daha tüketmiş bulunuyorum bugün (04,10) itibariyle, aslında tüketmekten ziyade yepyeni şeyler katıyor insana her yaşadığı yıl. Bu gözle baktığımızda kaybettiğimiz bir şey yok aksine paha biçilemeyen hayat tecrübesini kazanıyoruz 365 günümüze karşılık.

dogum-gunu-pastasi

Yeni insanlar tanıyoruz, yeni uyarıcılarla karşılaşıyor ve bunlara farklı tepkiler veriyoruz kısaca her an yepyeni şeyler öğreniyoruz hayata dair,

Doğum günleri ilginç duygularda yüzdürüyor insanı; hatırlayanlar, hatırlamayanlar, ulaşanlar ulaşamayanlar, belki hatırlayıpta bilerek size belli etmek istemeyenler. Hepsi aslında bir şekilde kalbinizde yer ediyor ve sevgiyle bakıyorsunuz her bir paylaşımda adı geçen dostlarınıza…

Dün gece de benim için öyle başladı işte…

Eve geldiğimde saat 00.00 olmak üzereydi, İnternetin başına geçtim, Ve ilk süprizimi Müge Çerman ( TT ) ve guijarra’nın Friendfeed’te saatler önce girdikleri feed ile karşılaşınca yaşadım.

Ardından bilgisayarımda sorun var müsaitsen arayacağım diye mesaj yollayan Nimet’ten geldi ikinci süpriz, ve bu anda Hatice, Muharrem, Rüveyda ve Özlem tarafından başlayan ardı arkası kesilmeyen Facebook kutlamaları :) Aslında tek tek hepsinin ismini zikretmeyi o kadar çok istiyorum ki burada ama sadece isimlerini yazmak bile saatler sürecek. Tabi telefonla sms yollayanlar, direk sesiyle arayıp güzel dileklerini paylaşanları da unutmamak gerek. Akşam üzeri Can, Şehnaz Paçacı’nın başı çektiği Likemind Bursa ekibinin pastasını tadmak :), hatta oldukça başarılı bir şekilde süprizi son ana kadar bozmamaya gösterdikleri çabayı görmek, Tam bitti sanırım derken Ahmet Çelik’ten gelen telefonla beklendiğimi öğrenmek ve sonrasında çocukluktan beri birlikte büyüdüğümüz dostlarımla tekrar aynı pastayı paylaşmak gerçekten benim için unutulmaz bir doğum günü olmasını çoktan sağladı. :)

Böyle günlerde insan gerçekten dostlarının yanında olduğunu, onlar tarafından hatırlandığını gördükçe; kıymetini çok daha iyi anlıyor dostluğun, kardeşliğin, arkadaşlığın.

İyi ki varsınız hepiniz ve iyi ki hayatıma girmişsiniz bir şekilde… :)

Hep birlikte nice senelere…. :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.