Gerçekten zor bir soru benim için insanın kendisini tanıması değil de kendini anlatması zor olsa gerek; ya da bana öyle geliyor.  :)

Kısaca anlatmak gerekirse; 1984 yılının ekim ayında güzel bir sonbahar gününde açmışım gözlerim hayata. arkasıda gelmiş çorap söküğü gibi önce çocukluk yılları ki gerçekten çok güzel anlarımın olduğu yıllarım olması sebebiyle hayatımın en güzel dönemlerini yaşamışım Bursa’nın sokaklarında. Ardından ilkokul çağı gelmiş ve Bursa Zİya Gökalp İlkokulu’na kaydımızı yaptırmışız. Sonrasında ise Bursa Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne o zamanki Liselere Giriş Sınavı ( ki o zamanlar anadolu liseleri orta okuldan itibaren öğrenci alıyorlardı) kaydımızı yaptırdık ve hayatımdaki en güzel yıllarımı geçridiğim anlar başlamış oldu. Oradaki arkadaşlık ve eğitim kalitesini daha sonraki hiç bir eğitim hayatımda yaşamadım.

Orta okuluda tamamladıktan sonra biraz daha hayat telaşını yaşamaya başladık biraz eğitim sistemi birazda bizim gelecke kaygımızdan ötürü Liseyi Bursa Ali Osman Sönmez Anadolu Teknik Lisesi’nin Bilgisayar Donanım Bölümünde okumaya karar verdim. Böylece hayatımda şu ana kadar beni yalnız bırakmayan bilgisayarla tanışmamda bu yıllarda oldu :) . Orayıda bitirdikten sonra asıl sınav yani ÖSS telaşı sardı eteklerimizi. İlk sene yerleşememenin stresi ile ikinci sene Uludağ Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama ( yazıncaya kadar canım çıkıyor hala :) ) Bölümüne kaydımızı yaptırabildik. Nihayetinde Orasıda bi şekilde bitti ve Dikey Geçiş Sınavı ile halen okumakta olduğum Selçuk Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği Bölümün’e gelmiş olduk ve üç seneyide bitirdik dördüncü ve inşallah sonuncu senemize de eğitim dönemimin başlaması ile bizlerde bitmesi ümidi ile başlayacağız.. Şimdilik Bukadar yetsin ilerleyen zamanlarda yine eklentiler yaparım bu konuya…

Görüşmek Dileğiyle

Serkan CURA


Serkan

1984 doğumlu, teknoloji aşığı, SQL ve verilerle boğuşan Teknik Bilgisayar Öğretmeni, Bilişim Danışmanı, Ürün Müdürü, jr. BI & DBA, Sistem Analist, Akvarist, Terazi erkeği...

5 yorum

BaDe · 4 Temmuz 2008 14:07 tarihinde

Abicim benim ya sen pamuk abisin :):):):)

Nilgün · 12 Ağustos 2008 20:47 tarihinde

sen kimmisin? benim dostumsun :) bide virüsümsünn :P

Serkan · 12 Ağustos 2008 20:51 tarihinde

arkadaşlar güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. nilgün bu arada işletim sistemini çökerticem o olacak :p

Arif · 5 Aralık 2008 15:42 tarihinde

Kimsin Sen kanka :) Sen insnamısın :P Sen bu dünyada gördüğüm en dürüst insnalardna birisin. Serkanım gerçekten temiz ka bine Hoşgörüne hayranım.Allah senı nazarlardan Saklasın. Bayramda görüşürüz Kanka :)))

Serkan · 7 Aralık 2008 18:46 tarihinde

saolasın kankam sende inan söylediklerinden çok daha insansın :) inşallah görüşeceğiz haber bekliyorum senden ;)

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

winxbet - pokerklas -
betgram
-

betboo

- mariobet
%d blogcu bunu beğendi: