İçeriğe geç

Ben kimim?

Gerçekten zor bir soru benim için insanın kendisini tanıması değil de kendini anlatması zor olsa gerek; ya da bana öyle geliyor.  :)

Kısaca anlatmak gerekirse; 1984 yılının ekim ayında güzel bir sonbahar gününde açmışım gözlerim hayata. arkasıda gelmiş çorap söküğü gibi önce çocukluk yılları ki gerçekten çok güzel anlarımın olduğu yıllarım olması sebebiyle hayatımın en güzel dönemlerini yaşamışım Bursa’nın sokaklarında. Ardından ilkokul çağı gelmiş ve Bursa Zİya Gökalp İlkokulu’na kaydımızı yaptırmışız. Sonrasında ise Bursa Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne o zamanki Liselere Giriş Sınavı ( ki o zamanlar anadolu liseleri orta okuldan itibaren öğrenci alıyorlardı) kaydımızı yaptırdık ve hayatımdaki en güzel yıllarımı geçridiğim anlar başlamış oldu. Oradaki arkadaşlık ve eğitim kalitesini daha sonraki hiç bir eğitim hayatımda yaşamadım.

Orta okuluda tamamladıktan sonra biraz daha hayat telaşını yaşamaya başladık biraz eğitim sistemi birazda bizim gelecke kaygımızdan ötürü Liseyi Bursa Ali Osman Sönmez Anadolu Teknik Lisesi’nin Bilgisayar Donanım Bölümünde okumaya karar verdim. Böylece hayatımda şu ana kadar beni yalnız bırakmayan bilgisayarla tanışmamda bu yıllarda oldu :) . Orayıda bitirdikten sonra asıl sınav yani ÖSS telaşı sardı eteklerimizi. İlk sene yerleşememenin stresi ile ikinci sene Uludağ Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama ( yazıncaya kadar canım çıkıyor hala :) ) Bölümüne kaydımızı yaptırabildik. Nihayetinde Orasıda bi şekilde bitti ve Dikey Geçiş Sınavı ile halen okumakta olduğum Selçuk Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği Bölümün’e gelmiş olduk ve üç seneyide bitirdik dördüncü ve inşallah sonuncu senemize de eğitim dönemimin başlaması ile bizlerde bitmesi ümidi ile başlayacağız.. Şimdilik Bukadar yetsin ilerleyen zamanlarda yine eklentiler yaparım bu konuya…

Görüşmek Dileğiyle

Serkan CURA

“Ben kimim?” hakkında 5 yorum

  1. arkadaşlar güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. nilgün bu arada işletim sistemini çökerticem o olacak :p

  2. Kimsin Sen kanka :) Sen insnamısın :P Sen bu dünyada gördüğüm en dürüst insnalardna birisin. Serkanım gerçekten temiz ka bine Hoşgörüne hayranım.Allah senı nazarlardan Saklasın. Bayramda görüşürüz Kanka :)))

  3. saolasın kankam sende inan söylediklerinden çok daha insansın :) inşallah görüşeceğiz haber bekliyorum senden ;)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.