Geceyi artık bitirdik Türkiye saati ile saat 06.28 ve ben hala uyumadım. Ayrı bir zevk benim için bu derin sessizlikte klavyemden çıkan tuş seslerinin kulağımda bıraktığı kısa dokunuşlu telgraf misali tonları. Bu saate kadar uyanık kalmamın sebebide bu sabah saat 9 da yapacağım bahar yarı yılı için ders seçimi..

Az önce Frienfeed de Ahmet Kirtok’u takipe aldım. Malum FF üyeliğin eski olmasına rağmen yeni yeni aktif olarka kullanıyorum bu yüzden de biraz geriden de olsa Blog dünyasının duayenlerini daha yakından tanıma fırsatı buluyorum ki Ahmet beyde bunlardan biri yerli ve yabancı blogları takip ederek yaşadığı deneyimler ışığında gerçekleştirmiş olduğu 1. blog yarışmasını yapıyor.

Umarım Türkiye’de bu tarz etkinliklerle kaliteli blogların sayısı gün geçtikçe artar ve bu güzel çalışmasından dolayı kendisinede buradan teşekkür ediyorum.


Serkan

1984 doğumlu, teknoloji aşığı, SQL ve verilerle boğuşan Teknik Bilgisayar Öğretmeni, Bilişim Danışmanı, Ürün Müdürü, jr. BI & DBA, Sistem Analist, Akvarist, Terazi erkeği...

0 yorum

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: