İçeriğe geç

Güzel bir gecenin ardından.

Bu akşam sınıf arkadaşlarım olan Emrah, Uğur, Murat ve Ariflere yemeğe davetliydik ev halkı olarak (Dilaver Muharrem ve Ben). Uğur’un o güzel maklubesinden sonra biraz PES oynayarak güzel bir turnuva havasında zaman geçirdikten sonra gecenin en zevkli kısmına geçtik ki gece 02.00’a kadar süren ve gerçekten unutulmayacak bir ambiyansta geçen espirili, neşeli bir sohbet oldu. Uzun zamandır bu kadar güldüğümü hatırlamıyorum Emrah’ın ve Uğur’un anlatımları Biraz derslerden biraz okuldan biraz da hocalardan konu açılınca yaşadığımız olaylara başımızdan geçen durumlaları tekrar hatırlayarak gülmek eğlenmek gerçekten iyi geldi.

Okuldaki son iki ayımızı yaşadığımız bu günlerde bu güzel gece için yukarıda isimlerini saydığım tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum bu geceyi unutmamak içinde buraya not almam gerektiğini düşünüyorum. İnşallah tekrar yıllar sonra bu yazıyı farklı yerlerde okuduğumuzda bugün kü gibi gülüp eğlenmek dileğiyle diyerek yazımı noktalamak istiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.