Daha öncede tanıtmıştım Onur YILMAZ’ı sizlere Bilişim Güvenliği ve Bilişim Suçlarıyla Mücadele Derneği Genel Sekreterliğini yürüten canım dostum Onur, Eğitimlerden kalan boşluğu fırsat bularak pazartesiye kadar Konyada olması sebebiyle birlikte güzel bir gün geçirdik Onur dışında Zafer, Mustafa, Metin ve Mustafa abi ile görüştük ki gerçekten güzel vakit geçirdim. Önce Mustafa Abinin iş yerinde toplandık hoş sohbetin devamında kendimizi Konya Diş Hastanesinin yanında bulunan Emirgan Nargile kafede bulduk kendimizi ki içeriye girdiğimizde o buram buram Nargile aromalarının buram buram kokusunun altında içmeden olmaz diyerekten Nargile şipariş ettik ki muhabbetin de iyice koyulaşması ile 6-7-8 Mart 2009 tarihinde Selçuk Bilişim Topluluğu ve Bilişim Güvenliği, Bilişim Suçlarıyla Mücadele derneğiyle ortak vereceğimiz Web Güvenliği Eğitimi’nin detaylarını ve daha ilerisi için neler yapabilirizi konuştuk. Ardından Onur’uda alarak eve geldik.

Gerçekten güzel bir gün geçirdim gerek sohbetin beni büyülemesi gerekse Nargilenin vermiş olduğu çakır keyiflik olsun unutamayacağım günlerden biri olarak anılarımda ve bloğumda yerini aldı.


Serkan

1984 doğumlu, teknoloji aşığı, SQL ve verilerle boğuşan Teknik Bilgisayar Öğretmeni, Bilişim Danışmanı, Ürün Müdürü, jr. BI & DBA, Sistem Analist, Akvarist, Terazi erkeği...

6 yorum

Konya · 11 Ekim 2010 11:35 tarihinde

Paylaşım için tesekkürler, bu arada güzel blog olmuş tebrik ederim. Türkiyede böyle güzel sitelerin olması sevindirici doğrusu.

Serkan · 11 Ekim 2010 12:57 tarihinde

Rica ederim, takip etmenize sevindim ben de :)

Nargile · 3 Kasım 2010 16:19 tarihinde

tabi yaa hiç olmadı nargilenin verdiği zevk yeter :)

KoWBoy · 24 Aralık 2010 9:52 tarihinde

Bilgi İçin Teşekkürler

akıllı evler imalatı · 20 Ocak 2011 21:23 tarihinde

paylaşım için teşekkürler

Arif Hoca · 29 Eylül 2011 19:52 tarihinde

Arkadaşlar bende konya’da yıllarca öğretmenlik yaptım.Sigara kullanmıyorum ama nargile içerim.Konya’da ve bence Türkiye’de nargileyi en iyi yapan yer EMİRGAN CAFE dir.Neden mi tam içeri girerken sizi güler yüzle karşılarlar,ilgi ve alaka 10 numaradır,ve tabiki nargilesi mükemmeldir.Kesinlikle tavsiye ederim…

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: