Mezuniyetin getirdikleri.

Malumunuz dördüncü sınıf öğrencisi olduğumdan dolayı son 2 aya girmiş bulunuyorum Selçuk Üniversitesin’de ki lisans eğitimimin. Bu yüzdendir ki bir mezuniyet telaşıdır aldı başını gidiyor. Hal böye olunca arkadaşlarla daha fazla vakit geçirmek zoruruiyet  gibi oldu sonuçta iki ay sonunnda herkez hallaç pamuğu gibi dağılacak Türkiye’nin dört bir yanına..

Bu akşamda Ferid arkadaşımın evinde sınıfça yemeğe davetliydik öncesinde ise Bilişim Güvenliği ve Bilişim Suçlarıyla Mücadele Derneği’nin Konya il toplanntısına gitmem gerekiyordu. Çok fazla kalamasamda güzel başladı toplantı 20 dakika kadar kalabildim gerçi ama buradan Murstafa İren ve diğer arkadaşlardan özür diliyorum tekrar.

Saolsun Ferid’in annesi mükemmel yemekler yapmış bizler için uzun zamandır bu kadar fazla yemek yememiştim. Yemekten sonra yaklaşık 25 kişilik bi grup olduğumuzdan muhabbette en az yemekler kadar mükemmeldi. Mezuniyet öncesinde yapacaklarımızı da planladık bu vesile ile..

Eve gelirken birlikte geldiğimiz arkadaşlarla PES 2009 turnuvası için bize geçtik güzel ve çekişmeli bir turnuvadan sonra anca oturabildim bilgisayar başına gerçekten beklediğim gibi güzel bir gün daha geçirmiş oldum. Buradan tekrar Ferid’e teşekkür ediyorum. Annesinin ellerine sağlık :)

Bu yazıyı paylaş

Benzer Yazılar

10 Yorum

 1. esraycr

  6 Nisan 2009 tarihinde, saat 11:26

  Ben de mezuniyetimi görebilecek miyim? ahh ahh…Hadi hayırlısı olsun :)

 2. Serkan

  6 Nisan 2009 tarihinde, saat 13:16

  görürsün görürsün Esra :) o kadar karamsar olma herşey bitiyor zaman su gibi akıp geçiyor :)

 3. mustafa iren

  6 Nisan 2009 tarihinde, saat 23:43

  Serkan katılman yeterdi benim için (: özüre lüzum yok dostum…

  7 mayıs öğleden sonraydı galiba 13 – 15 arası muhtemelen 16 ya kadar da oalbilir metin daha iyi bilir. Gerçi beraber almıştık tarihi ama unuttum saati :)

 4. nilgun

  7 Nisan 2009 tarihinde, saat 23:51

  bu mezuniyetin getirdiklerinin bide götürdükleri olcak ama :((

 5. Serkan

  8 Nisan 2009 tarihinde, saat 12:01

  Nilgün’cüm her güzel şeyin bir bedeli vardır buradaki kazandığımız arkadaşlıkların ebedi olmasını dilemekten başka bişey yapamıyoruz ;)her birlikteliğin sonu mutlak ayrılık olmak zorunda dünyanın kanunu bu önemli olan aradaki iletişimi koparmamak ;)

 6. Mevlüt

  12 Nisan 2009 tarihinde, saat 1:42

  Güzel arkadaşlıklar unutulmaz Serkancım. mezuniyetimizde güzel olacak inşallah.

 7. Mevlüt

  12 Nisan 2009 tarihinde, saat 1:44

  Bende buradan ferit arkadaşımızın annesine teşşekürlerimi sunuyorum. Gerçekten yemekler harikaydı…

 8. Serkan

  12 Nisan 2009 tarihinde, saat 1:48

  Kesinlikle katılıyorum Mevlüt’cüm daha çok güzel şeyler olacak 2 ay içinde :) :)

 9. Adem Ferid ULU

  12 Nisan 2009 tarihinde, saat 12:10

  Kardeşim yazını yeni okuma fırsatı buldum . Bol teşekkürlü bir yazı olmuş annem adına .. Ben de teşekkr ediyorum anneme :P Tabi önce sizler sağolun herbiriniz geldiğiniz, teşrif ettiğiniz için. Dilerim bu güzel dostluklar hiçbirzaamn ölmez. Mezuniyetten soora da devam eder..

 10. Serkan

  12 Nisan 2009 tarihinde, saat 15:25

  Ferit’çim zaten sana ayrıca teşekkürler bizleri davet ettiğin için. :) Aramızdaki sağlam bağların kopmyacağına dostluklarımızın bitmeyeceğine adım gibi eminim. :)

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: