Malumunuz dördüncü sınıf öğrencisi olduğumdan dolayı son 2 aya girmiş bulunuyorum Selçuk Üniversitesin’de ki lisans eğitimimin. Bu yüzdendir ki bir mezuniyet telaşıdır aldı başını gidiyor. Hal böye olunca arkadaşlarla daha fazla vakit geçirmek zoruruiyet  gibi oldu sonuçta iki ay sonunnda herkez hallaç pamuğu gibi dağılacak Türkiye’nin dört bir yanına..

Bu akşamda Ferid arkadaşımın evinde sınıfça yemeğe davetliydik öncesinde ise Bilişim Güvenliği ve Bilişim Suçlarıyla Mücadele Derneği’nin Konya il toplanntısına gitmem gerekiyordu. Çok fazla kalamasamda güzel başladı toplantı 20 dakika kadar kalabildim gerçi ama buradan Murstafa İren ve diğer arkadaşlardan özür diliyorum tekrar.

Saolsun Ferid’in annesi mükemmel yemekler yapmış bizler için uzun zamandır bu kadar fazla yemek yememiştim. Yemekten sonra yaklaşık 25 kişilik bi grup olduğumuzdan muhabbette en az yemekler kadar mükemmeldi. Mezuniyet öncesinde yapacaklarımızı da planladık bu vesile ile..

Eve gelirken birlikte geldiğimiz arkadaşlarla PES 2009 turnuvası için bize geçtik güzel ve çekişmeli bir turnuvadan sonra anca oturabildim bilgisayar başına gerçekten beklediğim gibi güzel bir gün daha geçirmiş oldum. Buradan tekrar Ferid’e teşekkür ediyorum. Annesinin ellerine sağlık :)


Serkan

1984 doğumlu, teknoloji aşığı, SQL ve verilerle boğuşan Teknik Bilgisayar Öğretmeni, Bilişim Danışmanı, Ürün Müdürü, jr. BI & DBA, Sistem Analist, Akvarist, Terazi erkeği...

10 yorum

esraycr · 6 Nisan 2009 11:26 tarihinde

Ben de mezuniyetimi görebilecek miyim? ahh ahh…Hadi hayırlısı olsun :)

Serkan · 6 Nisan 2009 13:16 tarihinde

görürsün görürsün Esra :) o kadar karamsar olma herşey bitiyor zaman su gibi akıp geçiyor :)

mustafa iren · 6 Nisan 2009 23:43 tarihinde

Serkan katılman yeterdi benim için (: özüre lüzum yok dostum…

7 mayıs öğleden sonraydı galiba 13 – 15 arası muhtemelen 16 ya kadar da oalbilir metin daha iyi bilir. Gerçi beraber almıştık tarihi ama unuttum saati :)

nilgun · 7 Nisan 2009 23:51 tarihinde

bu mezuniyetin getirdiklerinin bide götürdükleri olcak ama :((

Serkan · 8 Nisan 2009 12:01 tarihinde

Nilgün’cüm her güzel şeyin bir bedeli vardır buradaki kazandığımız arkadaşlıkların ebedi olmasını dilemekten başka bişey yapamıyoruz ;)her birlikteliğin sonu mutlak ayrılık olmak zorunda dünyanın kanunu bu önemli olan aradaki iletişimi koparmamak ;)

Mevlüt · 12 Nisan 2009 1:42 tarihinde

Güzel arkadaşlıklar unutulmaz Serkancım. mezuniyetimizde güzel olacak inşallah.

Mevlüt · 12 Nisan 2009 1:44 tarihinde

Bende buradan ferit arkadaşımızın annesine teşşekürlerimi sunuyorum. Gerçekten yemekler harikaydı…

Serkan · 12 Nisan 2009 1:48 tarihinde

Kesinlikle katılıyorum Mevlüt’cüm daha çok güzel şeyler olacak 2 ay içinde :) :)

Adem Ferid ULU · 12 Nisan 2009 12:10 tarihinde

Kardeşim yazını yeni okuma fırsatı buldum . Bol teşekkürlü bir yazı olmuş annem adına .. Ben de teşekkr ediyorum anneme :P Tabi önce sizler sağolun herbiriniz geldiğiniz, teşrif ettiğiniz için. Dilerim bu güzel dostluklar hiçbirzaamn ölmez. Mezuniyetten soora da devam eder..

Serkan · 12 Nisan 2009 15:25 tarihinde

Ferit’çim zaten sana ayrıca teşekkürler bizleri davet ettiğin için. :) Aramızdaki sağlam bağların kopmyacağına dostluklarımızın bitmeyeceğine adım gibi eminim. :)

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: