Sabah 9 da kalkarak gittiğim Gaznet şubesinde önümdeki 120 kişiyi görünce şok oldum ama sıranın çabuk ilerlemesi moralimi biraz daha yerine getirdi ve 120 kişilik sıranın bitmesi 40 dakika kadar sürdü. Malum doğal gaza gelen zamlarla birlikte 2 aylık toplam fatura gelince 370 TL’cik ödeme yapmak ayrı bi moral bozukluğu yaratsada kısa sürede atlattım bunuda.

Eve geldim ve bilgisayarımın başına geçerek FrienFeed (FF)’e takılmaya başladım ve ilk defa bu kadar uzun süre takıldığım ve gerçekten zevk aldığım bir platform olduğunu bir kez daha farkına vardım. Çünkü bulunan insanlar gerçekten kaliteli paylaşımlara imza atan ve paylaşmayı gerçekten seven kişiler olunca onlardan birinci elden elde ettiğim paylaşımları ile güzel vakit geçirdim.

Bir yandan Kontrol Sistemleri labaratuar dersi Raporlarının teslim tarihinin yarın(bugün) son olması bir yandan da İşaret İşleme dersi finalinin olması üst üste gelince koyuldum yazı yazmaya toplam 4 deney raporu ve üzerinede İşaret İşleme dersi için hocamızın bizden istediği ve sınavda yanımızda durmasına izin verdiği ayrıca getiren kişilere +10 puan eklemesinin de cabası olduğu Kopya kağıdını yazmaya arada yemek, FF ve sigara molaları derken saat 1.40 itivariyle bitti.

PICT0044.JPG

Bu arada saat 23 ten sonra Dilocanım ve Morem saolsunlar canları Yaş pasta çekmiş olacakki saatin kaç olduğunu umursadan Konya Bosna Hersek’teki Emin Unlu Mamüllerine giderek çikolatalıı pasta aldılar.

Bu güzelim pastanın biz 3 kişiye dayanması 20 dakika sürdü sanırım ve 20 dakika sonrasında ise bu hali aldı :)

Uzun zamandır geçirdiğim yoğun ve bir o kadar stres ve neşe içeren bir gün oldu. Yarında İşaret işleme finalim olmasaydı başka bi güzel olacaktıda neyse.. Ayrıca bugün Msn 2009 da karşıma çıkan bir sorunuda sizinle paylaşmak istiyorum. Bir ara bi arakadaşıma bakacaktım ki msn penceresini açtığımda, kişi listesini bomboş bir şekilde karşımda görünce şaşırdım birden :) Sebebini hala bilmiyorum. Sorun da MSN i kapatıp açınca düzeldi.

Ekran Alıntısı.JPG

Bende Kyle izleyip yatıyorum. Bu arada yazıyı elle yazarken beni yalnız bırakmayan ve msn den destek olan Biricik kankam Nilgün’e ayrıca teşekkür ediyorum. iyiki varsın canım arkadaşım. Her ne kadar bu aralar  zaman bulup msnde yazmamam nedeniyle alınsada seni seviyorum arkadaşım. :)


Serkan

1984 doğumlu, teknoloji aşığı, SQL ve verilerle boğuşan Teknik Bilgisayar Öğretmeni, Bilişim Danışmanı, Ürün Müdürü, jr. BI & DBA, Sistem Analist, Akvarist, Terazi erkeği...

8 yorum

More · 21 Ocak 2009 17:25 tarihinde

neden yorumlarda türkçe karakter hatası var :)

Serkan · 21 Ocak 2009 18:04 tarihinde

morecim o yorumlar konuya friendfeed üzerinden yapılan yorumlar ondan o şekilde düzeltme yapacağım ;)

nilgün · 22 Ocak 2009 0:10 tarihinde

bende seni seviyorm dostum :) herşey için teşekkr ederim..

Serkan · 22 Ocak 2009 3:07 tarihinde

rica ederim dostum :) her zaman inşallah ;)

Nevzat Türkan · 13 Haziran 2013 15:28 tarihinde

mrb kardeş bu sifre kırıcı nasıl oluyo

Serkan Cura · 14 Haziran 2013 9:07 tarihinde

Hangi şifre kırıcı hocam, sanırım yanlış yazıya yorum yapmışsınız?

Nevzat Türkan · 15 Haziran 2013 22:26 tarihinde

kusura bakmayın ya wifi sifre kırıcı falan vardı ondan

Serkan · 18 Haziran 2013 0:09 tarihinde

BackTrack konusu sanırım. Bir linux sürümü ile yapabilirsiniz ama biraz uğraşmanız gerekmekte.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: