İçeriğe geç

Uzun bir hafta.

Pazar gününden sonra Web güvenliği eğitimine de 1 hafta kala o kadar yoğun geçiyor ki ne siz sorun ne ben söyliyeyim diyeceğim ama anlatmadan da edemeyeceğim. :)

Pazar gününden bei dün akşam biraz kendime zaman ayırabildim. Onda da biraz ette dolaşırken arkasından kyle izleyip uyuya kaldım. Bu yorgunluğun üzerine bugünde sabah erken kalkıp okula gidip ücretlerini vermeyen arkadaşlardan ücretlerini aldım ve bi arkadaşın yanına uğradım orada da şansıma doğum günü varmış neyse pasta bizede nasipmiş pastamızıda yedikten sonra oradan ayrılırken saat 16.30 oldu saat 17.00 de sınıftan arkadaşlarımla Selçuk Üniversitesi Olimpik kapalı yüzme havuzuna gideceğimiz için eve nasıl geldim ne zaman çantamı hazırlayıp çıktım bilmiyorum ama en erkende ben gitmiştim. Kısa bi süre bekleyişin ardından arkadaşlarla birlikte girdik oldukça rahatlatıcı bir etkinlik oldu. Eve gelip yemeğimi yedim ve şu an yerimden kalkamayacak şekilde koltuğa uzanıp dizüstü bilgisayarımıda kucağıma aldım yarında bir sürü iş var yine akşamada büyük ihtimalle ankara yollarında olacağım.Bu aralar pek yazı yazamıyoum ve bloğumu tkaip eden arkadaşlardan da bunun için özü dilemek istiyorum. En kısa zamanda güzel yazılarla tekrardan birlikte olacağız akadaşlar unutmayın..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.