İçeriğe geç

ForumSevdam.CoM

Forum kavramıyla ilk tanışmam bundan 6 yıl önce 4 arkadaş ortak açtığımız ama biraz bilgimizin olmaması birazda o zamanlar bu kadar ilgi alanımıza girmemsinden olacaktır ki çokta kayde değer bir site olamayan bizforumdayiz.com la başladı. Sanırım o zamanlar sayılı olan forum siteleri ve yetersiz bilgilere rağmen yinede oldukça iyi bir çıkış yakalamaya başlamıştık ama sonradan herkesin farklı uğraşlara ynelmesinin ardından tek ben kaldım bu işlerle uğraşan 4 kişiden ve bende arka planda uğraşmaya başladım.

Daha sonra çok sevdiğim ve hala görüştüğüm bi abimin sitesinin kurulumu ve optimizasyonunun ardından daha çok ilgimi çekmeye başlayan forumlar giderek hobiye dönüştü. ardından hatırlmak istemediğim bir forumda teknik içerikle ilgilenen tek kişi oldum. ve sonrasında ise forumsevdam.com doğdu. ve 5 yılın emeği olan bir site meydana çıktı. yanımdaki TuaNa, OnLy ve BaTu nun desteği ile gerçekten kısa zamanda ( 6 ay gibi ) bir aile ortamı seviyesinde paylaşım merkezli bir aile olduk.

Burada her zaman bence internet aleminin en iyi hazırlanmış ve yönetilebilirliği maksimum seviyede olan vBulletin üzerine makalelerim olacak. Kendi tecrübelerimden yola çıkarak neyin nasıl yapılabileceği dilimin döndüğünce, bilgimin yettiğince sizlerle paylaşacağım.

Görüşmek dileğiyle.

Serkan CURA

“ForumSevdam.CoM” hakkında 2 yorum

  1. İyi ki de dogmus forumsevdam çok mutlu olduk :)

    Vermis oldugun emekler için de çoook çooook çoook tesekkürler :):)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.