İçeriğe geç

Koalay.com, Hermes Yaratıcılık Yarışması’nda 2 Altın Ödül Kazandı

Araç sahiplerinin internetten kasko ve trafik sigortası satınalmalarını sağlayan Koalay.com’un yenilikçi iş modeli “İşletmeden Tüketiciye” ve “Ürün” kategorilerinde 2 altın ödül almasını sağladı.

Her yıl tüm dünyadan tasarım profesyonellerinin katıldığı Hermes Yaratıcılık Ödülleri’nin 2017 yılı değerlendirmeleri sonuçlandı.

Araçları için zorunlu trafik sigortası ve kasko sigortası yaptırmak isteyenlerin farklı seçenekleri değerlendirerek en iyi sigorta poliçesi teklifini satın almalarını sağlayan online sigorta brokeri Koalay.com, tasarım profesyonellerinin çalışmalarını konsept, içerik, tasarım ve teknoloji açısından değerlendiren Hermes Yaratıcılık Ödülleri Yarışması’nda 2 altın ödülün sahibi oldu.

2017 yılında 195 farklı kategoride altı bin  başvuru alan Hermes Creative Awards tarafından verilen bu ödüller Koalay.com için uluslararası alanda marka farkındalığı sağlamasının yanısıra Koalay.com müşterileri ve iş ortakları tarafında itibar sağlaması sebebiyle büyük önem taşıyor.

Araç sahibi olanların sigorta yaptırırken farklı seçenekleri değerlendirerek en uygun sigorta poliçesi teklifini satın alabilmelerine olank sunan Koalay.com; Türkiye’de işleri en çok kolaylaştıran B2C sitesi olması sebebiyle ” İşletmeden Tüketiciye Kategorisi” ve Türkiye’nin araç sigortası satın alınabilen ilk tüketici web sitesi olması sebebiyle “Ürün kategorisi” Altın ödüllerini kazandı.

Koalay.com’un online sigorta brokerliği hizmetleri, bir araç sahibinin araç sigortası yaptırmadan veya yenilemeden önce farklı seçenekleri değerlendirerek en uygun sigorta poliçesi teklifini satın alabileceğinin farkındalığının sağlanması konusunda yardımcı oluyor.

Türkiye’de bir ilk olan bu uygulama, araç sahiplerine en uygun araç sigortasını satın almaları konusunda fırsat sunuyor. Koalay.com web sitesinin Hermes ödüllerini almasında etkili olan iş modeli ve değerlendirme süreci’nde Koalay.com’un hedefleri geniş kapsamlı şekilde ele alındı.

İşte Koalay’ın Hermes Creative Awards’tan 2 altın ödülle dönmesinde etkili olan iş modeli ve değerlendirme süreci:

  • Türkiye’de tüketicilerin araç sigortası yaptırırken farklı seçenekleri değerlendirerek Koalay’dan aldıkları online sigorta brokerliği hizmetleri
  • Koalay’dan kimler hizmet alıyor?. (Eğitim düzeyi yüksek, teknolojiye meraklı, 30-50 yaş aralığında araç sahipleri.)
  • Koalay’ın net hedefi ne? (Ücret ödemeden, farklı sigorta şirketlerinden anında araç sigortası teklifi alabilme ve tercih edilen poliçeyi satın alma fırsatı.)
  • Koalay nerede hizmet veriyor? (Tüm Türkiye’de hizmet veriyor.)
  • Neden Koalay? (Araç sigortası satın almak için en düşük maliyetli, en uygun ve en kullanışlı seçenek Koalay.)
  • Koalay nasıl hizmet veriyor? (Websitesi ziyaretçileri 5 kolay adımda Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinin sunduğu fiyat seçeneklerinden birini seçerek sigorta poliçelerini anında satın alabiliyorlar. Teklif ve satın alma süreçleri, basit ve kısa formlar kullanılarak websitesi üzerinden satış elemanı baskısı veya kafa karıştıran detaylar olmadan tamamlanabiliyor.)

Hermes Yaratıcılık Ödülleri Yarışması’ndaki 2 altın ödül başarısında; başta Cengiz adlı koala maskotunun marka vaadini çok etkili bir şekilde temsil ediyor olması, marka web sitesinin yaratıcılığı, web sitede ilk yıl 1.700.000 olan toplam sigorta teklifi sayısının 2. yılda 2.005.680 gibi bir sayıya ulaşması ve Koalay’ın tüketici güveni oluşturmasının da önemli bir payı bulunuyor.

Koalay.com’dan Nasıl Teklif Alabilirsiniz?

Koalay.com web sitesine girdikten sonra 3 dakika gibi kısa bir sürede 5 kolay adımda trafik sigortası ve kasko sigortası teklifi alabiliyorsunuz. Teklif almak için hiçbir ücret ödemeniz gerekmiyor. Uygun bulduğunuz teklifi anında seçip kredi kartınızla ödemenizi yaptıktan sonra aracınızın sigortası yapılmış oluyor. Poliçenizi e-mail adresinize gönderebiliyor veya yazıcıdan çıktısını alabiliyorsunuz.

Hem zaman hem de maliyet avantajı sunan online sigorta brokeri Koalay.com’dan siz de araç sigortası teklifi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.