İçeriğe geç

OSUM (Open Source University Meet Up ) Promosyon ürünleri

Daha önce bahsetmiştim Selçuk Üniversitesi Sun Microsystem Temsilciliğini yürüttüğümü ve bu görev çerçevesinde http://osum.sun.com adresindeki Sun’ın tüm dünyada ki üniversite öğrencilerini tek bir çatı altında toplama fikriyle başlayan geliştiricisi  Gary Serda olan web sitesinde de Selcuk University Grup liderliği yapmaktayım. Sun Microsystem Program Yöneticisi olan Tzietzel Anselmo-Ramos (  Tzel ) Hanımla yapmış olduğumuz görüşmeler sonrasında kendisinin maillerine karşılık veren OSUM Grup Liderlerine yollanacak olan OSUM Promosyonları hakkında bilgi almıştım.

Veee bugün elime ulaştılar baya uzun bir yolda olsa 15 gün içinde elime ulaşması gerçekten şaşırtıcı geldi. Kutuyu saolsun ev arkadaşım More almış. ( Ben o sırada gece geç yatmamdan dolayı uyuyordum. :) ) Ve içinden 25 adet Airbag, 25 adet bileklik ve 25 adette kalem çıktı. Bunları OSUM da Selcuk University Grubu üyelerine dağıtacağım ama elimde her üyeye hepsinden düşecek sayıda olmadığından artık şanslarına hangisi gelirse ürünlerden 1 tane alabileceklekler. Bu konuda yapmaları gereken tabiki bana ulaşmaları ;).

OSUM Promosyonları1OSUM Promosyonları2

Bu Promosyonları Bana ulaştıran Tzel Hanıma, Sun Microsystem Türkiye Çalışanlarından ve OSUM un Türkye’de gelişmesini sağlayan Sinem ÖDÜN Hanıma, Ve Gray SERDA Bey’e Grubum adına teşekkür ediyorum.

“OSUM (Open Source University Meet Up ) Promosyon ürünleri” hakkında 1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.