İçeriğe geç

Epson, herkes sahip olsun diye maliyeti düşük iki yeni ev sineması geliştirdi

Evinde sinema keyfi yaşamak isteyen ve teknoloji meraklısı olanlar, çoğunlukla fiyat koşulları nedeniyle, evde söz konusu sistemi kuramuyordu. Şimdi durum değişti. Çünkü, dijital görüntü teknolojilerinin lider markası Epson,  yeni video projektörleriyle herkesi ev sinemasıyla tanıştıracak. Yeni geliştirilen TW3600 ve TW3200 model cihazlar, ekonomik fiyatlarından dolayı, bu fırsatı herkese sunuyor. Yeni modeller ayrıca,  büyük ekran deneyimi de yaşatıyor.


Epson’un herkesin evine kurmayı mümkün hale getirdiği EH-TW3600 ve EH-TW3200 model HDTV video (1080p) projektör modeli, dev ekranlara yansıttıkları yüksek kalite görüntüleriyle öne çıkıyor. Kullanım ve kurulumları çok kolay olan yeni modeller, aynı zamanda uygun fiyat/kalite dengeleriyle dikkat çekiyor.

Epson’un 3LCD teknolojisiyle güçlendirilen EH-TW3600 ve EH-TW3200 model yeni projektörler, kullanıcıya gerçeğine yakın, akıcı, canlı ve berrak görüntüler sunuyor. EH-TW3600 model 2000 lümen, EH-TW3200 ise 1800 lümene sahip. Bu da görüntülerin doğal renklerle ve net olarak görüntülenmesini sağlıyor. Öyle ki, beyaz ve renkli görüntüleri gün ışığında bile perdeye gerek kalmadan yüksek kalitede yansıtıyorlar.

Her iki modelin de kurulum ve ayarları son derece kolay yapılabiliyor. Projektörleri iki HDMI girişi kullanarak set üstü kutularına, oyun konsollarına ve DVD/Blu-ray oynatıcılarına bağlayarak herhangi bir salonda dev ekran tecrübesi yaşayabilirsiniz. Epson Türkiye Genel Müdürü Sevil Kanat, EH-TW3600 ve EH-TW3200 model projektörlerin çok yönlü olduklarını vurguladıktan sonra “Bu özelliklerinden dolayı HD TV’lere akıllı seçenekler sunan cihazlar aynı zamanda sportif karşılaşma, film veya oyunlarda görüntüleri 762cm’ye kadar büyütüp keyifle izleyebilmenizi sağlıyor.” diyor.

Yeni modellerin bazı teknik özellikleri

 • Full HD, 1080p dev ekran deneyimi sunuyorlar
 • Epson’un 3LCD teknolojisi sayesinde, görüntüleri yüksek kalitede ve net yansıtıyorlar
 • Renklerin gerçek onunu gün ışığında bile izletiyorlar
 • Yüksek kontrast oranlarından dolayı siyahı tam siyah, beyazı da tam beyaz gösteriyorlar
 • Lens ve yakınlaştırma ayarları son derece kolay yapılıyor
 • İki HDMI çıktılarıyla set üstü kutuları, DVD/Blu-ray oynatıcılar ve oyun konsollarına bağlanabiliyorlar

“Epson, herkes sahip olsun diye maliyeti düşük iki yeni ev sineması geliştirdi” hakkında 2 yorum

 1. SanalMutfakMert

  Bak şimdi ben de merak ettim :) Evde sinema keyfi başka oluyor :)))

  Bu arada plug-in bilgisi için de teşekkürler :P

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.