İçeriğe geç

Mini-Note maksi bir fiyatla Türkiye’de

Mini-Note maksi bir fiyatla Türkiye’de HP, uzayıp giden mini dizüstüler kervanına yaptığı eki Türkiye’de piyasaya çıkardı. Ama alabilecek miyiz orası meçhul.

20/08/2008

Mini-Note maksi bir fiyatla Türkiye'de | HP, uzayıp giden mini dizüstüler kervanına yaptığı eki Türkiye'de piyasaya çıkardı. Ama alabilecek miyiz orası meçhul.

Ultra taşınabilir bilgisayarlar, dünyada “küçük ve ucuz” olmalarıyla tanınsalar da, ülkemizde sadece “küçük” olmalarıyla biliniyorlar. Türkiye’de boyundan büyük fiyatlarla piyasaya çıkan MSI Wind’den sonra, şimdi de HP’nin gözleri yolda bırakan minisi Mini-Note 2133 benzer bir numara yapıyor.

Zaten dünyada da pek ucuz olmayan Mini-Note 2133’ün Türkiye için başlangıç donanımı fiyatı 699 dolar artı KDV. Bu fiyat 999 dolar artı KDV’ye kadar çıkabiliyor. VIA C7-M ULV işlemcili, çoğu benzerinin aksine sabit sürücülü olan cihaz, Windows Vista Business ya da Novell SuSe Linux işletim sistemi, daha hafif pil gibi seçenekler sunuyor. Satışına ise eylülde başlanacak.

“Mini-Note maksi bir fiyatla Türkiye’de” hakkında 4 yorum

  1. Pahalıymış.O kadar parayı bu notebooke’a vermem doğrusu.Üzerine biraz daha ekledin mi daha güzel bir notebook alınır

  2. kesinlikle katılıyorum bende notebook bakıyorum aslında güzel kampanyalar var ama bi türlü kısmet olmadı bakalım beklemedeyim :)

  3. Hemen tavsiyemi söyleyeyim sana.:DBeyaz renk alma,siyah olsun.Mat olmasın parlak olsun rengi kaçıyor çünkü.:)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.