İçeriğe geç

Bilgisayar Kurslarında Yeni Adım: Biladım Eğitim Merkezi

2005 yılı itibariyle bilişim sektöründe uzmanları da bir araya toplayarak eğitim vermeye başlayan Biladım Eğitim Merkezi bu sektörde hizmet veren en kaliteli bilgi merkezlerinden bir tanesidir. Genel eğitimler ile sizlerin kariyerinizde hızlı bir şekilde ilerlemenizi sağlamaktadır. Bireylerin gelişmesine önem veren bu eğitim merkezi makine, mimari, grafik ve web tasarım, İnşaat, yazılım ve kariyer eğitimlerinde Türkiye’nin özel eğitim kuruluşlarından öncü olanıdır.

Eğitimlerini vermekte olduğu yazılımların üreticileriyle iletişimde olarak yetkili eğitim merkezi olarak hizmet sunan Biladım elinde bulundurmuş olduğu yetkiler ile güçlü bir yapıya sahiptir. Eğitim Merkezi tüm öğrencilerine eğitim sonunda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı ve uluslararası geçerliliği olan sertifikaları sağlamakta böylece kurumsal eğitim ihtiyaçlarınızda da geliştirmiş olduğunuz eğitim teknikleri ile birçok kurumlarda fark yaratan ve çalıştığınız kuruma değer katan projeler ile en yüksek kalite standartlarında hizmet verebilecek birer birey haline gelebilirsiniz. Tüm kursiyerlerinin tecrübeli ve profesyonel eğitmenleri ile eğitim ve son derece teknolojik sınıf ortamında ders sağlayan marka değerini koruyan ve diğer eğitim merkezlerine göre fark yaratan eğitim teknikleri ile kursiyerlerinin yetiştiren bir adım sahip olduğu ilkeleri ve misyonu ile her zaman en çok tercih edilen ve en kaliteli eğitim merkezi olmuştur.

Çağımızın teknolojisine uygun en güncel programları kursiyerlerine anlatan ve %100 öğrenci memnuniyeti esasına dayalı hizmet veren aynı zamanda hangi alan olursa olsun alanında profesyonel eğitmenler ve eğitimler ile kursiyerlerinin yetiştirmektedir. Bu merkez sahip olduğu sertifikalar ile de hem ülke çapında hem de dünya çapında isminden bahsettiğim iş bir eğitim merkezidir.

Öğrencilerin mevcut ve gelecekteki beklentilerini sağlayabilecek kaynaklara sahip olan en etkin kullanımı ile uzman eğitmenler tarafından bilgi veren aynı zamanda eğitim merkezi kendince geliştirmiş olduğu özel eğitim metotları ile sektörde yer edinmiş ve sürekli büyümeyi hedefleyen toplumsal ve çevresel değerlerden ödün vermeyen kararlı verimli ve ülkemizde tam destek veren bir eğitim merkezi olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Bir eğitim merkezi olarak huzuru, şeffaflığı, güveni, takım felsefesini aynı zamanda lisans tedarikçileri ile birlikte kaliteli ve anlayışlı bir hizmet anlayışını benimseyerek hizmet veren bu merkez modern teknoloji ile çağdaş yöntemleri bir araya getirmekte bunların ışığında sektörde başarılı birer birey haline gelmenizi sağlamaktadır.

Kaliteli ve doğru bilgiye erişmek isteyenlerin istedikleri kalitede bilgiyi sağlayan Biladım Eğitim Merkezi uzman kadrosu ile birlikte hızlı ve değişen teknolojinin takibini dünya ve Türkiye standartlarında öğrencilerinin sunmaktadır. Etkin eğitim kadrosu bilişim ve eğitim sektöründe bireysel ve kurumsal çözümler sağlayarak Türkiye’nin ilk tercih edilen eğitim merkezi olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Biladım online eğitim sitesi ile de öğrencilerin daha yakından takip bir daha yakından izleme şansı tanımaktadır. Oluşturmuş olduğu eğitimler uzaktan eğitim hakkımızda forum ve iletişim bilgileri ile öğrencilere çok daha detaylı ve çok daha kolay hizmet sağlamaktadır.

Biladım uzaktan canlı eğitim sayesinde şehir dışında olup İstanbul’da bulunan eğitim merkezlerine katılan İstanbul’daki eğitim merkezlerine katılamayan öğrenciler için online olarak eğitim sistemi üzerinden çalışmalar sağlamaktadır. 2005 yılından itibaren Biladım vermiş olduğu eğitim ile sorunsuzca ev ve iş yerlerimizde ya da ofislerimizde canlı eğitimler alabilmenizi sağlamakta böylece zamandan tasarruf etmenize imkan sunmaktadır. Online olarak sizde site üzerinden gerekli incelemeyi yapabilir istediğiniz alanda istediğiniz eğitimi alabilir. Hatta uzaktan eğitim olanağından yararlanarak farklı bir şehirden de hızlı ve kesintisiz eğitime sahip olabilirsiniz. Makine eğitimleri mimari eserler İnşaat eğitimleri, grafik ve web tasarım, yazılım, kariyer, eğitimleri, yazılım, eğitimleri ve genel İngilizce eğitimleri olmak üzere online site üzerinden veya eğitim merkezlerinden ders almayı talep edebilir istediğiniz alanda kendinizi geliştirebilirsiniz.

 

Advertorial Content

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.