İçeriğe geç

indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2015 Başladı!

Bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek olan indir.com Mobil Uygulama Ödülleri 2015 yarışmasına katılım süreci başladı. 1 Ocak 2015 tarihinden sonra yayınlanan mobil uygulamaların katılabileceği yarışmaya son başvuru tarihi  20 Nisan 2015.

indircom_mobiluygulama

Mobil uygulama geliştiren herkesin katılımına açık olan yarışmada, katılımcılar geliştirdikleri uygulamaları tanıtacak. Halk oylaması ve jüri değerlendirmesinin ardından finale kalan ve ilk üçe giren uygulamalara ödülleri verilecek. Yarışma sonuçları, 23 Mayıs 2015 tarihinde indir.com tarafından Bahçeşehir Üniversitesi Fazıl Say Salonu’nda düzenlenecek olan ‘Mobil Etkinlik’te açıklanacak.

Yarışmanın birincisi, bir hafta Silikon Vadisi tatili (San Francisco), ReklamStore’dan 5 bin TL’lik reklam, Camekan’dan 5 bin TL’lik Google Adwords reklamı, Webtures 5 bin TL değerinde SEO hizmeti ve indir.com‘dan 5 bin TL değerinde uygulamanın tanıtımıyla ödüllendirilecek.

İkinciye, Antalya’da bir hafta tatil, ReklamStore’dan 2 bin 500 TL’lik reklam, Camekan’dan 2 bin 500 TL’lik Google Adwords reklamı, Webtures 2 bin 500 TL değerinde SEO hizmeti, indir.com‘dan 2 bin 500 TL değerinde uygulamanın tanıtımı ödülleri verilecek.

Yarışmanın üçüncüsü ise Antalya’da üç gün tatil, ReklamStore’dan bin TL’lik reklam, Camekan’dan bin TL’lik Google Adwords reklamı, Webtures bin TL değerinde SEO hizmeti, indir.com‘dan bin TL değerinde uygulamanın tanıtımını kazanacak. Ayrıca tüm finalistler de UserSpots’dan iki günlük UI/UX eğitimi ödülünün sahibi olacak.

indir.com Mobil Uygulama Ödülleri 2015 Yarışması’nın jüri üyeleri AdMingle kurucusu Arman Acar, Markafoni kurucusu Sina Afra, Aslanoba Kapital kurucusu Hasan Aslanoba, Marjinal Porter Novelli Ajans Başkanı Asuman Bayrak, Mobilike kurucu ortağı Volkan Biçer, Twitter yazılım mühendisi Doğan Kaya Berktaş, Google yazılım mühendisi Yiğit Boyar, Userspots’dan Mustafa Dalcı ve Mobil İstanbul kurusucu Murat Can Demir, Goodgame Studios’dan Çağlar Eğer, Webtures’den Kaan Gültekin, Yaşar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mehmet Cudi Okur, ODTÜ GİMER Müdürü Doç. Dr. Adil Oran, ReklamStore kurucu ortağı Şencan Özen, Aslanoba Group Pazarlama yöneticisi Aslıhan Ulutaş, dakick.com Kurucusu ve Yazar Serkan Ünsal, MET Global’den Hasan Yalçın ve indir.com Kurucu ortağı Hasan Yaşar’dan oluşuyor.

 

Yarışmaya www.indir.com/yarisma/ adresinden başvurulabiliyor.

 

Yarışma Takvimi

Son Başvuru Tarihi: 20 Nisan 2015

Halk oylaması başlangıcı (ön eleme): 23 Nisan 2015

Ön eleme sonuçları (ilk 10’un açıklanması): 7 Mayıs 2015

Jüri değerlendirmesi: 10 Mayıs 2015

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.