İçeriğe geç

indir.com Mobil Uygulama Yarışması ile San Francisco’ya Gitmeye Ne Dersiniz?

Geçtiğimiz 2 yılda bizlere heyecan yaşatan ‘’ indir.com Mobil Uygulama Yarışması’’ 2016 yılında 3. kez mobil uygulama geliştiricilerine bu yarışma ile kapılarını açıyor. Yarışmaya 1 Ocak 2016 tarihinden sonra yayınlanan mobil uygulamaları ile katılabilecek olan katılımcılar için başvuru sürece başladı.

indircom

İOS veya ANDROİD tabanlı mobil uygulamalar ile katılabileceğiniz yarışmada ilk üçe giren katılımcıları birbirinden güzel ödüller beklerken, aynı zamanda tüm katılımcılar uygulamalarını geniş kitlelere duyurmak adına fırsat yakalıyor.

2016’ DA TAM 2 ETKİNLİK VE 2 YARIŞMA SİZLERİ BEKLİYOR

İlk iki yılından farklı olarak bu sene 2 adet yarışma düzenlenecek olup herkesin katılabildiği yarışmaya ek olarak sadece üniversite öğrencilerinin katılabileceği ek bir yarışma düzenlenecek. Yeni eklenen bu yarışma ile gençlerin mobil teknolojiler ve uygulamalar alanında girişimlerini artırmak ve daha fazla kullanıcıya ulaşmalarını sağlamak amaçlanıyor.

Şuana kadar kesinleşen ödüllere ek olarak verilecek diğer ödüller ileri bir tarihte açıklanacaktır.

KESİNLEŞMİŞ ÖDÜLLER;

Birincilik ödülü; Tam 1 haftalık uçak ve konaklama masraflarının da karşılanacağı San Francisco’ da (ABD) Silikon Vadisi tatili, bukelemun.com tarafından verilen 5.000 TL değerinde ASO hizmeti, indir.com tarafından karşılanan 5.000 TL değerinde reklam hizmeti ve API PLUG’ dan 1 yıllık large paket.

İkicilik Ödülü; 1 hafta Antalya tatili, indir.com tarafından tam 2.500 TL değerinde dereceye giren uygulamanın tanıtımı ve API PLUG’ dan 1 yıllık large paket.

Üçüncülük Ödülü; 3 günlük Antalya tatilinin yanı sıra, indir.com 1.000 TL değerinde dereceye giren uygulamanın tanıtımı ve API PLUG’ dan 1 yıllık large paket.

HERKESE AÇIK YARIŞMAYA ÖZEL ÖDÜL;

Bütün bunlara ek olarak herkesin katılımına açık olan yarışmada birinci olarak dereceye giren uygulamanın sahibine CRM MEDYA’ dan 5.000 TL değerinde Google Adwords reklam hizmeti ve ikinci olarak dereceye giren uygulamanın sahibine de CRM MEDYA’ dan 2.500 TL değerinde Google Adwords reklam hizmeti verilecektir.

ÜNİVERSİTELİLERE ÖZEL ÖDÜL;

Sadece üniversitelilerin katılabileceği yarışmada birinciliği kazandan yarışmacıya ise Silikon Vadisi gezisinde ihtiyaçlarını karşılaması amacı ile 5.000 TL nakit para ödülü verilecektir.

ÜNİVERSİTELİLER İÇİN ‘’ indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016 ‘’ TAKVİMİ;

Yarışma başlangıcı; 1 Ocak 2016

Son Başvuru; 30 Ağustos 2016

Halk Oylaması; 5 Eylül 2016

Jüri Değerlendirmesi; 10 Eylül 2016

Mobil Etkinlik; Ekim Ayı

Yalnız Üniversite öğrencilerinin katılabileceği ‘’ Üniversiteliler için indir.com Mobil Uygulama Yarışması’’ ödül töreni, birinci olan yarışmacının öğrenim gördüğü üniversitede yapılacaktır.

Üniversiteler için indir.com Mobil Uygulama Yarışması katılım şartları için tıklayın

HERKESE AÇIK ‘’ indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016 ‘’ TAKVİMİ;

Yarışma başlangıcı; 1 Ocak 2016

Son Başvuru; 28 Nisan 2016

Halk Oylaması; 30 Nisan 2016

Jüri Değerlendirmesi; 7 Mayıs 2016

Mobil Etkinlik; 14 Mayıs 2016

İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi’ nde 14 Mayıs 2016 tarihinde düzenlenecek olan Mobil Etkinlik ile ödüller sahiplerine verilecektir.

indir.com Mobil Uygulama Yarışması şartları için tıklayın

GEÇTİĞİMİZ YIL DÜZENLENEN YARIŞMAYI HATIRLAYALIM ;

Katılımcı sayısının 500’ü bulduğu yarışmamızda yarışma şartları çerçevesinde yapılan eleme sonucu 206 adet uygulama arasından halk oylaması ile ilk 10’ a giren uygulamalar belirlendi. Jürinin değerlendirmeleri sonucunda birinci sırada ‘’ Lokum ‘’ isimli fizik tabanlı bulmaca oyunuyla Alper İSKENDER, ikinci sırada ‘’ Bando Radyo ‘’ adlı uygulama ile Serhat ERFİDAN, Sercan ERFİDAN ve Erdem KALLAVİ, üçüncü sırada ise ‘’ Ben Bilirim ‘’ isimli bilgi yarışması oyunu ile Samet GÜLTEKİN yer aldı. Ayrıca ‘’ Lokum ‘’ İOS platformunda App Store’ da ‘’ Popüler Uygulamalar ‘’ arasında ve App Store ana sayfasında ‘’ Games Made in Turkey ‘’ kategorisinde ‘’ Featured ‘’ olarak yer almıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.