İçeriğe geç

İneta Konya Hit’s geldi geçti.

Bugün sabah saat 07.30 da kalkarak İneta Konya Hit’s için gelen Daron Yöndem‘i karşılamaya gittik Nevzat hocam ile saolsun araç sorununu sayesinde aştık tekrar teşekkür ediyorum buradan kendisine…

Daron Hocayı aldıktan sonra Selçuk Üniversitesi Gökkuşağı AVM’de kahvaltımızı yaptık bu arada da sohbet ettik gerçekten güzel sohbetin ardından çaylarımızıda yudumlayarak Süleyman Demirel Kültür Merkezine İneta Konya Hit’s in ilk oturumu olan Silverlight 3.0 semineri için salona geçtik. yaklaşık 2 saat süren ilk oturum sonunda toplu bir öğle yemeğinin ardından tekrar salona bu sefer WPF ve Multitouch programlama ile ilgili ikinci oturum sebebiyle toplandık. Tabi bu kadarda değildi eğitim. Eğitim diyorum çünkü Daron hoca daha önceden de bildiğim gibi sunu kullanmak yerine bire bir uygulamalı olarak anlatıyor ve  görerek kalıcığını arttırıyordu. Son oturum ise Ajax oldu. Seminer bittikten sonra Havzan’da güzel bir etliekmek arkasından da Kule Site 42. katta ki Kule Sini cafeye geçerek sohbet ettik.

Buradan kendisine bizi kırmayarak geldiği ve gerçekten mükemmel bir gün geçirmeme vesile olmasından dolayı teşekkür ediyorum tekrardan şu sıralar uçağıyla İstanbul’a inmek üzeredir kazasız belasız evine varıp yarın ki seminer için kolaylıklar diliyorum. :)

Bir kaç resimlede günün güzelliğini sizlerle paylaşmak istiyorum :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.