İçeriğe geç

İstanbul SEOzone 2014

Ülkemizde SEO alanında ilk şirketlerden olan SEOzeo firması geçen yıl düzenlediği SEOzone 2013 ile adından fazlasıyla söz ettirmeyi başarmıştı. Lütfi Kırdar Kongre Sarayı’nda gerçekleştirilen ve alanında üstün başarılar göstermiş 8 konuşmacının yer aldığı konferansa 200’ü aşkın kişi katılmıştı. Şirket yeni bir karar alarak bu sene 25 Ekim’de de bir konferans düzenlemeye karar verdi. Bu seferki katılımın daha fazla olacağını belirten yetkililer yine birbirinden değerli konuşmacıları sizlerle buluşturacak.

SEOZONE 2014

25 Ekim 2014’te gerçekleştirilecek olan konferansa alanında uzman sekiz konuşmacı eşlik edecek. Açılış konuşmasını Gazeteci Serdar Kuzuloğlu yaparak program başlayacak. Hemen ardından Link Research Tools şirketinin kurucusu Christoph Cemper bilgilerini sizlerle paylaşacak. Sonrasında Analytics ile kendini tanıtan Annie Cushing yer alacak. Ardından internet aleminin ünlü SEO danışmanı Mike King konuşma yapacak. Daha sonra SEO makaleleri ile tanınan Aleyda Solis dinleyicilere hitap edecek. Ardından dünyada önde gelen blog sahiplerinden Jon Cooper konuşma yapacak. Son olarak ise SEOzeo firmasının kurucusu Yiğit Konur sizlerle değerli bilgileri paylaşacak.

 

SEOzeo şirketi yıllardır SEO sektöründe danışmanlık hizmeti vererek en üst noktalarda yer almanızda yardımcı oluyor. Arama motoru optimizasyonu konusunda ülkemizde ilk olan şirketin kurucusu Yiğit Konur içerik sektöründe hizmet sağlayan icerik.com’un ana sponsorluğunda düzenlenecek olan SEOzone 2014 için heyecanlı olduğunu belirterek şunları söyledi:

 

“Ülkemizde SEO’nun tanınırlığını ve gerçekten insanların doğru bilgiyle olan etkileşimini artırmak vizyonuyla harekete koyulduğumuz SEOzone’13 bizim için çok özeldi. Lütfi Kırdar Kongre Sarayı’nda düzenlediğimiz etkinliğimize dünyanın farklı ülkelerinden 8 konuşmacı, birçoğu dijital pazarlama yöneticisi olmak üzere 200’ün üzerinde katılımcıyla harika bir etkinliği gerçekleştirdik. SEOzone 2014 etkinliği 300’den fazla katılımcı ve çok daha güçlü ve eğlenceli bir kadro ile yayında olacak.”

 

Sizlerde 25 Ekim 2014’te İstanbul Şişli Radisson Blu’da yapılacak olan bu eşsiz konferansa katılmak istemez misiniz? Üstelik serkancura.com olarak sizlere katılmanız için 40 Euro değerinde indirim kodu veriyoruz. SERK40 kodunu rezervasyon yaparken kullanabilir ve indirimli şekilde bu konferansta yerinizi alabilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.