İçeriğe geç

Java’cılar İstanbul’da toplanıyor: Java Day’09

Java Day’09 İstanbul, tüm dünyanın heyecanla izlediği San-Francisco’daki Java One konferansından hemen sonra gerçekleşiyor.
 
Yıl 1995.
Tüm dünyada her an her yerde ve her araçta aynı dilin konuşulduğu bir gelecek için Sun Microsystems Java’yı dünya ile tanıştırdı.

Yıl 2009.
Java artık 14 yaşında, ve Java’nın gelecek vizyonu çok daha önceden gerçek oldu. Tüm dünyada milyonlarca Java geliştiricisi, her an her yer ve her araçta kullanılabilen eğlenceden işe kurumsal ve bireysel Java uygulamaları geliştiriyor. Bugün Java 6 milyardan fazla aygıta güç katıyor. Java tum dünyanızı değiştirebilecek teknolojilere imza atıyor. Her geçen saniye geliştirilmeye devam ediyor.

25 Haziran’da gösteri başlıyor. Java Day’09 İstanbul, tüm dünyanın heyecanla izlediği San-Francisco’daki Java One konferansından hemen sonra gerçekleşiyor. Java konusundaki en son yenilikler, JavaFX gibi tüm yeni teknolojiler gösteri için hazır.

Türkiye’nin kurumsal ve bireysel Java yazılım geliştiricilerini buluşturan en büyük etkinlik için geri sayım başladı. Uluslararası Java uzmanlarının geleneksel buluşmasında siz de yerinizi ayırtın. Seyirci kalmayın, kaydınızı yaptırın.

kaynak: ComputerWorld

“Java’cılar İstanbul’da toplanıyor: Java Day’09” hakkında 2 yorum

  1. güzel makale olmuş emeği geçenleri kutlarım butür konuları daha sık gürmek isteriz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.