İçeriğe geç

Kaspersky ONE tüm teknoloji zincir mağazalarında

Güvenli içerik ve tehdit yönetimi çözümleri lideri Kaspersky Lab’in kullanıcıların Windows tabanlı bilgisayarlarını, laptoplarını, Mac’lerini, akıllı telefonlarını ve Android tabanlı tabletlerini tek lisans ile koruyan yeni ürünü Kaspersky ONE tüm Türkiye’de teknolojik zincir mağazalarda satışa sunuldu.

Kaspersky ONE ürününü satın alan bir kullanıcı, 1 aktivasyon koduyla 4 farklı korumadan değişik kombinasyonlar yaparak toplam 5 kullanım hakkına sahip olabiliyor. Örneğin bir kullanıcı aynı korumadan 5 adet tercih edebilirken, bir diğer kullanıcı 2 PC, 1 tablet, 1 Mac ve 1 akıllı telefon koruma kombinasyonu yapabiliyor.

Tüm kullanıcıların kendi ihtiyacına göre belirleyebileceği bu kombinasyonlarla ister bir aile olun, ister üniversite öğrencisi, 5 farklı kullanım hakkı sunan Kaspersky ONE ile hem siz hem de sevdikleriniz koruma altında.

Satış fiyatı 65 ABD Doları+KDV olan Kaspersky ONE, teknoloji zincir mağazalarının yanı sıra www.kaspersky.com.tr adresinden de satın alınabiliyor.

Kaspersky Lab TürkiyeFacebook sayfası: http://www.facebook.com/KasperskyTR

Kaspersky Lab Türkiye Twitter hesabı: twitter.com/KasperskyTR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.