İçeriğe geç

Senin Bankan Senin Hesabın…

Beni tanıyanlarınız bilir denediğim ve memnun kaldığım şeyleri eş dost ve takipçilerime severek tavsiye etmeyi severim. Uzun zamandır birikim amaçlı kullanabileceğim ve mümkün olduğunca az maliyetli ( hesap işletim ücreti vs.) banka hesabı arayışım vardı bir çoğunu inceledikten sonra başvurunun da oldukça kolay olduğu KuveytTürk’ün SeninBankan uygulaması ile karşılaştım ve bu deneyimimi sizlerle de paylaşmak istiyorum.

SeninBankan’a internet sitesi üzerinden hiç şubeye gitmeden başvurumu yaptım. yaklaşık 1 hafta gibi bir süre içerisinde de kurye ile banka kartımı ve hesap açma sözleşmesini kapıma kadar gönderip, imzalatıp hesabımın açılmasını sağladılar.

Sonrasında Cari hesabımı TL olarak açtım, Oldukça kolay bir şekilde diğer dövizlerde hesap açıma ve hatta kıymetli maden hesaplarını da tek tuşla açmanın yanı sıra ekstra bir ödeme yapmadan döviz ve kıymetli maden alışverişlerimi de oradan kendim istediğim zaman yapabildiğimi görünce de bu konuda doğru karar verdiğimi anladım.

Bu kolaylıkların yanı sıra aşağıdaki özelliklerle bankacılık alanındaki tüm ihtiyaçlarınızı rahatça ve her an gerçekleştirebilmenize olanak sağlıyor. Tabi bunları yaparken de herhangi bir hesap işletim ücreti ödemiyorsunuz.

– Para transferleri
– Çek karnesi işlemleri
– Kredi ve kredi kartı ödemeleri
– Bağış, aidat, kira ödemeleri
– Fatura, vergi, SGK prim ödemeleri
– Çek ve senet tahsilatları
– Döviz ve kıymetli maden işlemleri
– İleri vadeli para transferleri, düzenli ödeme talimatları ile döviz ve altın alım satım talimatları.
– Özel Cari hesaplarınız ile ilgili işlemlerinizi Kuveyt Türk şubelerinden; İnternet Şubesi, İşlematik, Telefon Bankacılığı ve Mobil Bankacılık kanalları

Tabi Seninbankan’ın sunduğu hizmetler sadece Cari hesap ile sınırlı değil. Katılma, Yatırım, Çeyrek Altın ve Gümüş gibi birbirinden farklı özel hesaplarla tam olarak istediğiniz birikim ve yatırımı yapabilmenizi sağlıyor.
Bunları henüz kullanmasam da ilerleyen dönemde kullanmayı planlıyorum. İleride onlarla da iligli deneyimlerimi paylaşırım.

Bu konuda kafanıza takılan sorularınız olursa hiç çekinmeden yorumlarınızla sorabilirsiniz.

 

“Senin Bankan Senin Hesabın…” hakkında 2 yorum

  1. Evet ama cep telefonu ile değil. El terminali ile çekip direkt sisteme ekliyor. Sen de görüyorsun o esnada zaten.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.