İçeriğe geç

Blog Ödülleri 2009

Bu aralar blog ve bloggerların yarışmaları oldukça fazlalaştı ama bunlardan tüm blog camiası tarafından en önemli olarak görüleni varki amaç olarak gerçektende tüm bloggerlara fayda sağladığını düşündüğüm ve bu yıl 2.si düzenlecek olan Blog Ödülleri yarışması. Katılım şartları için buradan, kategoriler için de buradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yarışma;

Kayıt tarihleri: 21 Mart – 05 Nisan 2009

Kayıt değerlendirme tarihleri:  06 Nisan – 10 Nisan 2009

Oylama süreci: 11 Nisan – 26 Nisan 2009

Oylama değerlendirmesi: 27 Nisan – 01 Mayıs 2009

Ödül töreni: 02 Mayıs 2009

olarak belirlendi. Sizde bir blogger iseniz katılım şartlarını sağlıyorsanız, buyrun sizi buradan alalım…

“Blog Ödülleri 2009” hakkında 3 yorum

 1. Yarışmaya katılın tarzında bir reklam maili geldi. Üşenmedim aradım ve verilecek ödülü sordum. Karşıma çıkan ilgili bayan önce verilecek ödülün internette açıklandığını söyledi. Yarım saat sonra araştırma yapmışım gibi tekrar aradım ( çünkü daha önce araştırmıştım, ödül mödül yoktu) bu defa işin üzerine düştüğümü anlayınca kem küm etmeye başladı. Ödül olarak plaket verileceğini söyledi. Ayrıca sponsorlar isterlerse yani gönüllerinden koparsa ödül verebileceklerini söyledi. Madem plaket vereceksiniz neden açıklamıyorsunuz dedim. Kadın iyice köşeye sıkıştı. Ödüllere biz karışmıyoruz falan dedi. Oysa İkinci aramamda ”sponsorlar isterlerse ödül verecekler” dedi. Bu nasıl iş anlamadım. En sonunda ”siz neden bu kadar ödülü merak ediyorsunuz” diye sordu bana. Bende vatandaş olarak bir yarışmanın, kaldı ki yarışmanın ismi ”ÖDÜL”, hediyesini merak ettiğimi belirttim.

  Ben İnternet ortamında böyle bir rezalete daha önce tanık olmadım. İşin en kötü tarafı bazı çok okunan blogların insanları uyaracağı yerde bu şaçma sapan organizasyonu destekleyip, reklamını yapıyor olmaları.

  Bu senede ortalama 30 bin euro para kaldırıp, ödül yerine zımpırtı verecekler. Hiç değilse yarışmanın ismini değiştirseler.
  BLOG ÖDÜLLERİ 2009 ama ortada ödül yerine tencere bile yok. Olacak şey değil gerçekten. Bir Allahın kulu çıkıp, ” yahu ödül nedir” diye sormaz mı?

  Marjinal Haber Merkezi diye uyduruk bir firma var. Şimdilik sponsor olduklarını söylüyorlar.

  Olmayan ödülleri merak eden vatandaş olursa arayabilir.
  0212-219 29 71

 2. Merhaba Cem, bu yazıyı neden ve hangi amaca hizmet tüm bloglara yazıyorsun inan bilmiyorum. Ama tamamen bloglara fayda sağlamak amacıyla yapılan bir etkinliği kendi değiminle arştırdım diyorsun! ama araştırmadığın gayet ortada kategori birincilerine verilecek ödülü katılan herkes biliyor zaten :) Kişilere bire bir ulaşma imkanın varken blogları kapı kapı dolaşıpta insanları arkalarından kötülemek ne derece etik önce sen bunun cevabını vicdan olarak ver. ;)

 3. Hahaha çok komik. Ne güzel uyutuyorlar sizin gibi safları.

  Nasıl kanıyorsunuz. Akıl çağı diyorlar birde…

  Herşey kabak gibi ortada. Kim ne kadar oy aldığını öğrenememişti geçen sene. Herifler binlerce euro para kaldırdılar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.