İçeriğe geç

Blog yazılarından Flash dergi.

Bu konuyu iki gündür yazacağım ama bir türlü zaman bulup kafamı toparlayıpta bir iki kelimeyi bir araya getirme fırsatım olmadı. Biraz gecikmeden dolayı Sabrican Zaim arkadaşımdan özür diliyor ve konuya geçiyorum..

iki gün önce Friendfeed’te gezinirken Sabri arkadaşımızın postuyla karşılaştım ve ilgimi çekti. Fikir olarak çok güzel bulduğum bu konu “Blog yazarlarının yazılarından oluşacak bir Online Flash Dergi yapımıydı”. Dergi içeriği Bloglardaki aylık yazılardan bir harman ile oluşturulacak bu dergi için yardıma ihtiyacı olduğunu belirtmiş Sabrican arkadaşımız kendi bloğunda; bu noktalarda, dergiye isim bulmak ve yazıları ile destek vermek isteyen bloggerların kendisine maili aracılığıyla ulaşması…

Kendisine bu güzel fikir için teşekkür ediyor ve inşallah uygulamaya geçtiğinde de elimden gelen desteği vermeye çalışacağımı bildirmek istiyorum kendisine.

Konu hakkında detaylı bilgi için http://sabricanz.wordpress.com/2009/02/01/blog-yazarlarinin-yazilarindan-olusan-flash-dergi/ adresine girebilirsiniz.

“Blog yazılarından Flash dergi.” hakkında 2 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.