İçeriğe geç

Veni Vidi Bilet!

Veni Vidi Bilet!

Malum yazın son aylarındayız. Hala tatile gitmeyen bir çok kişi gibi siz de tatile gidebilmek için zaman kolluyor musunuz? Peki tatilinizi dinlenmek için mi kullanmayı planlıyorsunuz yoksa dönüş telaşesi ve dinginliğinizi mahfeden yorucu yolculuk sonrası hemen işe kaldığınız yerden başlamayı mı? Eğer tercihiniz ilk seçenekse bugün size tanıtacağımız İnternet sitesi olan venividibilet.com tatile giderken ve dönerken işinize çok yarayacak.

venividibilet

Tatile çıkarken en uygun konaklamayı aylarca arıyoruz ama hiç dikkat etmediğimiz hesaba katmadığımız durumlardan birisi de tatil öncesi ve sonrası yolculuk masraflarımız. En uygun bileti bulmayı hep son ana bırakıyoruz. Özellikle uçakla gitmek istediğimiz zamanlarda ise bir tatil parasını uçak parasına yatırmamız gerekiyor.

Bu site size her firmanın sitesine gidip şu bilet ne kadarmış diye fiyat araştırması yapmak yerine artık tek bir site üzerinden size en uygun ve en ucuz bileti karşılaştırmalı olarak görebilme imkanı sunuyor. Aslında size en ucuzunu sunarken de firmanın size vermiş olduğu fiyat değil geçmiş deneyimlerini kullanarak yurt içi ve yurt dışı hava yolu firmalarıyla anlaşarak sizlere sunulacak en uygun fiyatı sunuyor.

Sistemin çalışma sistemi şöyle işliyor;

Mevcut sistemdeki tüm muhtemel uçuşlar taranıyor. İhtiyacınıza yönelik olarak ekstra maliyetlerden arındırılarak size en hesaplı bileti sunar. Ayrıca sizlere uçuş kalitesi sunmakla kalmayıp, aynı zamanda İnternet sitesi ve sosyal medya platformlarında bulunan ‘’Uçuş Tavsiyeleri’’ bölümü ile de bir tür danışmanlık hizmeti veriyor. Periyodik olarak yenilenen ve her seferinde 6 farklı uçuş lokasyonu tercih edilme imkanı sağlayan araçları, fiyat analizleri ve zamanlama önerileri ile kullanıcıya sunan Veni Vidi Bilet, sizlerin kesinleşmemiş tatil planlarını belirli bir programa oturtmanıza yardım eder.

Ayrıca sitenin sosyal medya kanalları vasıtasıyla takip edilmesi halinde sürpriz kampanyalarla ve promosyonlarla çok daha uygun ve özel fiyatlara bilet alabilmenize olanak sağlıyor.

Veni Vidi Bilet, bilet fiyatlarındaki ucuzluğun yanı sıra bir çok kredi kartına 3-6-12 aya kadar taksit imkanı, 720’den fazla anlaşmalı havayolu, 39 TL’den başlayan yurt içi ve 39 Euro’dan başlayan yurt dışı bilet fiyatları gibi avantajları bizlere sunmaya devam edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.