İçeriğe geç

VICCO ’dan Anneler Gününe Özel Yarışma

Çocuk Ayakkabı markası Vicco, Anneler gününe özel bir yarışma gerçekleştiriyor. Vicco facebook sayfası üzerinden yapılacak yarışmaya katılımcılar, fotoğraflarıyla katılacaklar. Yarışmanın kazananları sayfa üyeleri tarafından yapılacak oylamayla belirlenecek. En yüksek beğeniyi alarak Dereceye giren yarışma katılımcılarını birbirinden güzel hediyeler bekliyor.

Anneler ve çocukları; birlikte en sevdiğiniz fotoğrafınızı  [email protected] adresine gönderin. www.facebook.com/ViccoFamily sayfasında en çok beğenilen ilk 3 fotoğrafın sahibi melek annelerden biri olun. Birbirinden güzel hediyelerden birini kazanma şansını yakalayın.

Vicco’nun “Benim Melek Annem” konulu Fotoğraf yarışmasına 6 Mayıs 2011 tarihine kadar tüm anne ve çocukları katılabilir!

Ayrıca büyük ödüller haricinde dereceye giren 10 fotoğrafın sahipleri ”Türkiye’nin Çocuk Ayakkabı Markası Vicco’dan”  Sürpriz Hediyeler kazanacak.

e-posta                      : [email protected]

Son Başvuru Tarihi           : 6 Mayıs 2011 saat : 23.00

Yarışma kapsamında en çok beğeni alan fotoğrafların ödülleri;

1.lik ödülü : İşbir’den  VISCOSTAR Comfort Yatak
2.lik ödülü  : Sebago Güneş Gözlüğü
3.lük ödülü : Daniel Klein Kol Saati

Yarışma Katılım Koşulları ve detaylı bilgi için www.vicco.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yarışma Katılım Koşulları;

  • Yarışmaya tüm anneler ve  14 yaşını aşmamış çocukları katılabilir.
  • Yarışmaya katılacak fotoğraflar  amaç kısmında belirtilen “Benim Melek Annem” konusunu içermelidir.
  • Başvurular e-posta yoluyla yapılacaktır. Oylamalar, www.facebook.com/ViccoFamily sayfası üzerinden tüm facebook kullanıcıları tarafından gerçekleşecektir.
  • Yarışmacıların gönderdikleri e-mail’de bilgilerin eksiksiz yazması gerekmektedir. yarışmacının adı/ soyadı, ev adresi, ev telefonu, cep telefonu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.