İçeriğe geç

HTC; “Yılın Teknoloji Markası”

Dünya çapında akıllı telefon tasarımcısı olan HTC Corporation, dünyanın en prestijli teknoloji dergilerinden biri olan olan T3 Magazine’in Gadget Ödülleri kapsamında 2010’da “Yılın Teknoloji Markası” ödülünün sahibi oldu.

HTC Desire

T3 Magazine’in yaklaşık bir milyon okuyucusunun dörtte üçünden fazlasının oylarıyla belirlenen sonucun yanı sıra Sky News, MSN, The Telegraph, TechRadar ve T3 teknoloji uzmanlarından oluşan jüri tarafından yapılan değerlendirme sonucu HTC  ”Yılın Teknoloji Markası” ödülüne değer görüldü. Ayrıca HTC Desire da ”Yılın Telefonu” seçildi.

T3 Magazine’in editörü Luke Peters ödüle dair yaptığı açıklamada, ”HTC, Yılın Teknoloji Markası ödülünü sadece cihaz özellikleri ve performansıyla kazanmadı. Aynı zamanda  HTC’nin mütevazı ancak kararlı marka duruşu, T3 okurlarını derinden etkiledi. Bu nitelikler HTC’yi sadece geçtiğimiz iki yıl içinde sıfırdan zirveye taşıdı. HTC’nin bu mükemmel performansını kayda değer önemli bir başarı olarak kutluyoruz’’ diye konuştu.

HTC Marketing Genel Müdürü John Wang ise açıklamasında şu ifadelere yer verdi: ‘’İngiltere’nin en önemli teknoloji dergilerinden biri olan T3 Magazine tarafından ödüllendirilmek heyecan verici. Sektördeki sert rekabet ortamına rağmen bu ödüle layık görülmek HTC’nin gerek inovasyona bakışı, gerekse tasarım felsefesi açısından bugünün tüketicisine benzersiz bir deneyim sunduğunu gösteriyor. Kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına yönelik ürünler geliştirmeye ve tüketicilerimizi gülümsetecek yenilikler yaratmaya devam edeceğiz.’’

Ayrıca HTC Hero’nun 2009’daki başarısından sonra bu kez HTC’nin amiral gemisi, Android tabanlı telefonu HTC Desire, T3 Magazine tarafından ‘’2010 Yılın Telefonu” ödülüne değer görüldü. T3 Gadget 2010 Ödülleri hakkında daha fazla bilgi için awards.t3.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

“HTC; “Yılın Teknoloji Markası”” hakkında 5 yorum

  1. bu htc nin bir sürü modeli var araştıra araştıra birşeyler bulmaya çalışıyorum ama baya zor olacak işim sanırım..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.