İçeriğe geç

2009’a dair, 2010 da gelir…

Bir yılı daha yitirdik ömrümüzden, acısıyla tatlısıyla 365 gün (her ne kadar çok gibi dursa da göz açıp kapayıncaya kadar) uçup gitti hayatımızdan. Her ne kadar tam istediğim gibi geçmese de 2009 fenada sayılmazdı hani okulumun bitmesine sevinirken, KPSS denilen sistemin içinde buluverdik kendimizi…

Hayata atacağımız ilk adımın planlarını kurarak geçti diyebiliriz ama daha tam olarak sağlam basamadık hayata okul sonrasında ama bu olmayacağı anlamına gelmiyor elbette… Aslında her zorluk sonrası yaşanan hazzın daha büyük olması değil midir hayattan aldığımız zevkin göstergesi? Bu gözle bakarak zorluklara dahada umutluyuz yarınlarımızdan.

Velhasıl umarız 2009’da bekleyipte elde edemediklerimizi getirir 2010 tüm güzel beklentileri olan, hayata umutla bakan herkese, her istediğimizi elde ederek başarılarımıza başarı katarız bu yepyeni yılda ve umarım şu sınav derdinden de kurtuluruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.