İçeriğe geç

Bilmök’10 Konya Selçuk Üniversitesi’nde

Sonunda Bilmök’09 da bitirdik ve Konya’ya geri döndüm. Yatağımı özlemişim ne yalan söyliyeyim özellikle yoğun bir program vardı Bilmök’te bu yoğunluk birazda Bilmök’te Bilgisayar Mühendisi olmamama rağmen katıldığımı belirtmiştim daha önceki yazılarımda biraz da gönül işi olduğunu belirtmek istiyorum tekrardan.

Benim için en güzel kısmı Sun Microsystem ve FriendFeed’ten gerçekten birbirinden değerli ve güzel insanlarla yüzyüze tanışmam oldu. Peki kimler bu arkadaşlar dün akşam ki yazımda bunların bir kısmını tanıttım bugünde bu halkaya 3 kişi daha eklemek ise apayrı bir mutluluk oldu. Ömer Karapınar, Fatih Aktürk ve Ahmet Alp Balkan gerçekten birbirinden temiz ve birbirinden güzel insanlar tekrar buradan kendilerine teşekkür ediyorum Ankara’da beni yalnız bırakmadıkları için ve inşallah en kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle diyorum. ve Günün en güzel haberine geçiyorum.

2010 Bilmök oylaması büyük bi heyecen ile geçti son ana kadar aday olan iki üniversite müthiş bir çekişmeyle yer aldılar oylamada bir Selçuk Üniversitesi öne geçti bir İstanbul Kültür Üniversitesi sonuçta ise 19’ar oyluk bir beraberlik çıktı ortaya bu durumda da Bilmök tüzüğünde ki karar gereği bu sene Bilmök’ü düzenleyen ev sahibi ODTÜ’nün kararı ile Üniversitemiz olan Selçuk Üniversitesi kazanmış oldu. Bundan sonra tüm iş bize düşüyor ve inşallah bu senekinden çok daha güzel ve gelen herkezin memnun olarak ayrılacağı ve unutamayacağı bi Bilmök yaşatmayı başaracağımızı düşünüyorum.

Son paragrafımda da Bilmök’te emeği geçen tüm arkadaşlarımı, 2010 yılında Selçuk Üniversitesi’ne almamızda emeği geçen özellikle Başkanımız Metin Şengül ve Yunus Akbudak’ı tekrar buradan da tebrik ediyorum.

“Bilmök’10 Konya Selçuk Üniversitesi’nde” hakkında 2 yorum

  1. Tüm Selçuk Üniversitesi talebelerini ve BİLMÖK'e emeği geçenleri kutluyorum. Sizi özledim çocuklar. Metin'e ve Ahmet hocama sevgi ve saygılarımı gönderiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.