İçeriğe geç

Farklı bir gün

Bugün FrienFeed’teki arkadaşlarımdan birisi olan Burcu Saraçoğlu ile yüz yüze tanışma imkanı buldum. Kendisi yüksek lisans tezi için Konya Selçuk Universitesi’de tezini hazırlamak için gelmiş. Aslında dün görüşmeyi planlamıştık ama Okul deneyimi stajımın geç bitmesi sebebiyle kısmet olmadı ama bugün saat 13.00-16.00  arası Kampüs’teki Gökkuşağı AVM’de bulunan Akkonak Restourant & Cafe de oturup çok güzel muhabbet ettik. Öyle ki  3 saat hangi ara geçti gitti inanın anlamadım. Çok fazla birbirimizi tanımadığımızdan olsa gerek ki hoş sohbeti hayata olan pozitif bakışı ve sıcakkanlığıyla gerçekten dört dörtlük birisi gerçekten hayat konusunda ki tavsiyeler ile çok güzel şeyler kaptığıma inanıyorum kendisinden :). Bir süprizde Üniversite yıllarında “Yerel Gündem 21 Topluluğu”nun Eski başkanlarından birisi olduğunu duyduğumda yaşadım. Üstelik FrienFeed’ten takip ettiğim Muammer Okumuş‘un Selçuk Üniversitesinden mezun olduğunu ve hatta ilk topluluk kurma önerisini getirenin onun olduğunu öğrenmek gerçekten çok mutlu etti beni. Bu güzel gün için kendisine teşekkür  ediyorum.

Daha sonra derse gitmek için birlikte çıktık Gökkuşağı AVM’den vedalaşıp PLC ve Bilgisayar Mimarisi ve Optimizasyonu dersleri için fakülteye geçtim Türkiye – İspanya milli maçı sebebiyle hocamızında erken salmasıyla normalde 21.30 da bitecek olan dersimizin 1 saat önce bitmesi ise ayrı bir moral oldu. Kısacası maça kadar herşey güzeldi. Hatta ne ümitlere Arkadaşlara maçı izlemeye gittik (Hatta hala arkadaşlardayım ve bu yazıyı yazmak için sohbete ara verdik.) Maç sonunda biraz moraller bozulsada bir yandan arkadaşlarla PES 2009 oynamak keyfimizi yerine getirdi.

“Farklı bir gün” hakkında 4 yorum

  1. Süper sohbeti kaçırdığımı biliyorum ama şehirden kampuse gelmek biraz zorlaştı o gün :(

    neyse ksımet değilmiş gelecek sefer inş. görüşürüz.

  2. Mustafa çok şey kaçırdın bence gel 18 Nisan’da Ankaraya gidelim bak baya sağlam kadro var bu sefer likemind’ta :) İstanbuldan gelenler de çoğunlukta :)

  3. Muammer Abi İstanbul’a geleceğim inşallah Cebit’e eğer sende orada olursan kısmet olursa neden olmasın :) Bende çok isterim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.