İçeriğe geç

İyiki Doğdun Ahmet.. :)

Ne günlerimiz oldu Ahmetle gerçekten 25  yılımızı yaşıyoruz birlikte ve kendimi dışarıda  bildiğim bileli hep ynaımdaki en yakın isim olmuştu Ahmet. Çocukluğumuzda birlikte top oynadık güldük eğelendik, ilkokula birlikte gittik orta okul dönemimde kısa bir ayrılığımız( okul anlamında yoksa okul dışında yine günümüz hep birlikteydi) lisede sıra arkadaşım. ilk üniversitemde üniversite arkadaşım. ilk çalıştığım firmada iş arkadaşım şimdide staj yaptığım yerde yine iş arkadaşım. daha ne olsun dimi.. :)

Hani bazen insanın hep yanında olmasını istediği, ne yapsa danıştığı, fikrini aldığı, dertleştiği, ağlaştığı, yeri geldiğinde tartıştığı kısaca hayatı dolu dolu yaşamasını sağlayabilecek bir arkadaşı olmasını ister ya… İşte Ahmet te benim öyle bi arkadaşım ve bugün 06.07.2008 tarihi ile dolu dolu bir 24 yılını bitirip 25. yılından gün almakta  :) ( yaşın meydana çıktı ama neyse. :p ) ve bugün onunla birlikte hayatımda güzel nitelendirebileceğim bir gün gece yaşadık. Üç arkadaş ( Ben, Ahmet ve Muharrem) Mudanya Güzelyalı’da Kuyu Cafe’de oturduk  eskilerden, gelecekten yapmak istediklerimizden, yaptıklarımızdan konuştuk. güldük eğlendik ve gerçekten yeni yaşına yine herzamanki gibi birlikte girdik. Yanında olmak benim için gerçekten çok güzel bi duygu ne den mi ilk paragraftada belirttiğim gibi birlikte çok güzel günler geçirdik, tabiri caizse yediğimiz ayrı gitmedi inşallah bu birlikteliğimiz ölene kadar devam eder diyerek yazımı noktalamak istiyorum.

İyiki doğdun, İyiki Varsın ve İyiki Olaaksın Ahmet.. :)

“İyiki Doğdun Ahmet.. :)” hakkında 3 yorum

  1. merhabalar o kadar tuhaf bir site olmuşki nereye yorum yappsam die bi türlü karar veremedim.nasıl olsa hepsi tuhaf konular olmuş önemi yok die düşünerekten buraya yazmak istedim umarım yanlış anlaşılmam.şimdi benim eleştiride bulunmak istediğim şudur ki; tema renkleri gerçekten cok güzel olmuş.yani renkler çok güzel oturmuş fakat neden konular böle anlamsızca aşağıya doğru uzayıp gitmiş anlayamadım.bir sürü uzun sütun var.sayfa sonuna ulaşmak zor oluyor ayrıca sayfa sonu var mı anlayamıyorum neden derseniz arada masvavi ve uzunca bi alan olunca sayfa sonuna varıp varmadığımı anlayamıorum.umarım yardımcı olabilmişimdir.selamlar
    başarılarınızın devamını dilerim

  2. ilginiz için teşekkür ederim hazır bi tema olduğu için tasarımda eksiklikler var ilerleyen zamanlarda zaman buldukça kendim çeki düzen vereceğim tema ya bu yüzden bu aralar yoğun olduğumdan pek te fırsatım olmuyor açıkçası girip bakmam bile 2 günde bir oluyor inşallah ilerleyen zamanlarda sizlerinde hoşuna gidecek bir blogla karşılamış olurum sizleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.