İçeriğe geç

Öğretmenler günü ve ilk Öğretmenler günü hediyem.

Bugün 24 Kasım, Geleceğimizin en büyük mimarları öğretmenlerimizin günü, Bir çok öğretmenim oldu bu yaşıma kadar ama bir öğretmen olarak  bu günün duygu ve anlamını derinden yaşayacağımı düşünmemiştim hiç her ne kadar Bursa’da okullar domuz gribi nedeniyle tatil olsa da ilk kez bir öğrenciden ve aynı zamanda yeğenimden aldığım hediye beni öyle duygulandırdı ki…

Hiç düşünmemiştim öğretmenlerin duygularını yıllarca hediye verirken sadece yüzlerinde ki gülümseme yetmişti kendimi iyi hissettirmeye ama sadece hediye değilmiş verdiğimiz şeyler bizim kalbimizden onun kalbine oluşan bir köprüymüş.  Aslında hediye ye bile gerek yok sadece sıcak bir öpücük bile kafi gelir duyguların dile gelmesine….

Çok uzatmak istemiyorum tadında bırakmak gerekir bazı özel anları aynı hazzı her düşündüğünüzde verebilmesi için. Tüm Öğretmenlerimizin Öğretmenler gününü en içten dileklerimle kutluyorum.

“Öğretmenler günü ve ilk Öğretmenler günü hediyem.” hakkında 1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.