İçeriğe geç

Seydişehir – Kuğulu Park

Artık yavaş yavaş mezun olmaya yaklaştıkça sınıfımızda ki birliktelik gittikçe artmakta son 39 günümüz kladı birlikte birşeyler paylaşabileceğimiz. Bu vesile ile Sınıftan 24 arkadaşımızla birlikte Konya Seydişehir – Kuğulu Park’a pikniğe gittik 19 Mayıs tatilinin bahanesiyle.

Gerek öncesi gerek piknik zamanı ve gerek dönüş yolundaki güzel paylaşımlarımızla herkesin hatıralarında güzen anlar geçirmesine, kimi zaman hüzün, kimi zaman neşe ile gülüşlerimize vesile oldu.

3548692142_3f0e804d02_z

Neler yapmadık ki :), Okey ve batak oynadık, Futbol, basketbol ve voleybol maçları yaptık. Herkesin sabırsızlıkla beklediği mangal anı ise gerçekten güzeldi. Harcanan  enerjiyi tekrar depolama çabaları izlemeye değerdi :) 2 saat süren umutlu bekleyiş 24 kişinin katılımıyla cidden 20 dakika sürmedi sanırım :)

3547934489_d94a823ee9_z

Sabah saat 5.45’te kalkıp yollara düşerek yüzlerdeki sevinç ve merak ifadeleri, akşam güneşinin batmasıyla artık yerini yorgunluğa ve yüzlerdeki memnuniyetin izlerine bıraktı. Otobüs’te de bir şenlik havası ile türküler, şarkılar söylerek katılan herkese tek tek video eşliğinde ettiğimiz teşekkürlerle noktaladık.

Amaç piknikten çok son günlerimizi yaşadığımız Selçuk Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği Bölümü İkinci Öğretim 4-B sınıfı olarak ileride güzel anılarla anacağımız, yıllar sonra çocuklarımıza torunlarımıza anlatabileceğimiz anıları paylaşmak vardı ve bunu en iyi şekilde başardık.

3547934481_b840b3a8ea_z

Düzenleme de ve katılımda bizleri yanlız bırakmayan tüm arkadaşlara teşekkürler ediyorum. İnşallah bu dostluk yıllar sonra da bugünkü gibi karşılıksız, saf ve unutulmaz olması dileğiyle…

3547934475_6d8638de56_z

“Seydişehir – Kuğulu Park” hakkında 4 yorum

  1. Zeki KÜÇÜKKARA

    Ooo Tek kelime ile muhteşimdi piknik. Unutulmayacak bir şenlik oldu. Resimlerde süper keşke diger resimleride atabilsen harika olurdu buradan bakardık :) Umarım daha güzel piknikler yaparız sınavlardan sonra…

  2. İnşallah Zeki’cim bakalım zaman kalırsa yaparız tabiki :) Resimler konusunda 2.36 gb yer kapladığı için biraz zor nete atmam elden vereceğim artık :)

  3. Evet arkadaşlar gerçekten harika bir piknik oldu. inşallah devamı gelir. Ama bazı fotolarda kendimi göremedim ne ara çektiniz onları :(….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.