İçeriğe geç

Sınav haftası ve sonrasındaki planlarım.

Okulun son 2 ayına girerken her öğrenci için kabus olan son vize haftamızada girmiş bulunuyoruz. ( Bizde 1 vize 1 final var o yüzden son vizelerim :) ) Çok fazla ders çalışmasamda yinede arada stresi yetiyor insanın enerjisini alıp götürmeye… Şu ana kadar iki sınava girdim ilki Endüstriyel İletişim Teknolojileri dersi vizesiydi pek ümit ettiğim gibi geçmesede geçer not alırız diye düşünüyorum. İkinci vizem ise bugün Mikrobilgisayarlı Sistem Tasarımı dersindendi o ilk sınava göre daha iyidi. Bu derside geçeriz gibi duruyor. Geriye kaldı 3 vize, 1 Proje ve 1 uygulama raporu onlarıda verip Cuma günü son sınavım olan Bilgisayar Mimarisi ve Organizasyonu sınavına da girip Ankara’ya gidiyorum.

Neden mi?

Cuma akşamından Ankaralı benim için değerli bir arkadaşım Nilgün’ile çıkıyoruz yola sonrasında Aşti’de karşılayacak olan Ömer Karapınar‘a gideceğim kalmak için. Sabah’ında gerçekten Ankara’da ki özel etkinliklerden biri olan Likemind Nisan 2009’ etkinliğine katılacağım. Ayrıca bir güzel tarafıda Likemind Ankara’nın yıl dönümü olması :) Bakalım nasıl bir süpriz bekleyecek bizleri.

Ve yukarıda gördüğünüz afiş :) 19 Nisan 2009 Pazar sabah’ı Ankara’da ki blog yazarlarının düzenlediği (Barış Ünver, Ömer Karapınar önderliğinde ) Blog yazarları mangal etkinliğine katılacağız sizinde gelme imkanınız varsa sizide bekliyor olacağız ama önce kayıt yaptırmanızda fayda var Kayıt için yukarıdaki resme tıklamanız yeterli olacaktır.

Pazar geceside Ankara’dan Memleketim Bursa’ya doğru yol alıyor olacağım. 2 aylık özlemden sonra 1 haftalık bir Bursa’ ziyareti hem ailem hem benim için güzel olacak, arkadaşalrımıda unutmamak lazım Eğer vaktim olursa Bursa’da ki FF’ten tanıştığım bir kaç arkadaşlada görüşmek istiyorum. Dolu dolu geceçek bir 15 günün ardından Konya’da olabilmek dileğiyle.. Tabiki gitmiyorum hiç bir yere Bloğumda hep sizlerle olacağım. :)

“Sınav haftası ve sonrasındaki planlarım.” hakkında 2 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.