İçeriğe geç

Tatil ve Boşvermişlik…

Uzun zamandır kişisel yazılara yer veremiyorum blogumda bunun nedenlerini sayacak olursam belki bi nebze affettiririm kendimi diye düşündüm.

Malumunuz Yaz ayları sıcağın ve nemin etkisiyle insan bunalmaya başlıyor hiçbir şey yapası gelmiyor birde buna tatil planları, gitsem mi? gitmesem mi?, nereye gitsem? diye bocalarken bir bakıyorsunuz ki işlerinizi ikinci plana atıyorsunuz ve tamamen bu yönde harıl harıl çalışmaya başlıyorsunuz. Bende bu evreyi atlatıp tekrar kendime gelmem anca tatili bitirmem ve artık tatil havasından çıkmamla gerçekleştirebildim.  :)

Aslında Bursa’ya yakın olması sebebiyle her sene günü birlikte olsa bir kere gittiğim Balıkesir Erdek’e bu sene 1 haftalığına gittim ve uzun zamandır bu kadar güzel bir tatil geçirdiğimi inanın hatırlamıyorum.  Denizin temizliği, sakinliği, gündüz yakan sıcağın akşamları yerini meltem serinliğine bırakması, Erdek sahilinin Canlılığı bir de tuttuğumuz pansiyonun rahatlığı eklenince işin içine  güzel bir tatil oldu, iyi kafa dağıttım 5 gün gibi kısa bir sürede.

Son günü haberini aldığım KPSS sonucunun açıklanması moralimi bozsada yinede bol enerji depoladığımı hissediyorum tüm esmerleşmiş bedenimde :)

Bir daha bu kadar uzun aralar vermemek dileğiyle noktalıyorum bu yazımıda… :)

“Tatil ve Boşvermişlik…” hakkında 1 yorum

  1. insanlar ısrarla sitenin açılmasını bekliyor.daha kararlı bir temaya geçip sana ulaşmamızı zorlaştırmasan :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.