İçeriğe geç

Yeni Tema

Dün akşam FF’te Burak Budak’ın uyarısı ile farkettiğim ie7 ‘ de yaşanan sitenin açılmaması durumunun üzerine sorunun temadaki javascript kodlarından kaynaklandığını farkettim ve çok fazla zamanımın olmaması sebebiyle temadanda sıkılmış olmamdan dolayı yeni bir tema denemeye karar verdim denediğim bi kaç temadan sonra ise şu anda karşınızda görmüş olduğunuz temanın hoşuma gitti. Umarım sizde beğenirsiniz. Daha ingilizce ama en kısa zamanda vakit buldukça Türkçeye çevireceğim.

“Yeni Tema” hakkında 2 yorum

  1. Ben bu temayı sevdim baya hoş duruyor. Biraz geliştirilerek uzun süre kullanabileceğin bir tema haline getirebilirsin.
    Bu arada çok hızlısın bunu da belirtmek isterim, yazılarını takip etmek baya zor olacak gibi :)

  2. teşekkür ederim benimde içimi açtı bu tema zamanla güzel şeyler ekleyeceğim. Hız konusunda kastettiğin sanırım yazıların yoğunluğu :) aslında yeni yeni zaman bulup yazmaya başladım ve artık günlük en azından 1 yazı yazmaya çalışıyorum. inşallah zamanla tecrübe kazandıkça dahada hızlanırım :p

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.